Akrep burcu 2011 şubat yorumu

ilkimsu

Yeni Üye
Üye
Akrep burcu 2011 şubat yorumu
akrep 2011 şubat akrep burcu 2011 şubat ayı burcu ayı
Akrepler için..

Akrep Burcu Şubat 2011

Sevgili Akrepler 9 Şubat tarihinde Oğlak burcunda seyrine başlayacak Jüpiter gezegeni, Güneşinizle uyumlu bir görünüm içinde olacağı için doğal olarak sizler için mesleki fırsatların karşınıza çıkmasını sağlayıcı yolculuklar, iletişim, haberleşme ve birebir ilişkiler kurmak açısından zihinsel anlamda gayet olumlu bir dönemi başlatacaktır. Bu etkili dönemde sizler, eğitim hayatınızla ilgili konularda gayet başarılı bir döneme adım atmış olacaksınız. Küçük yaştaki akrepler bu yıl ilkokula bu enerji altında başlayacakları için doğal olarak okumayı daha çok çabuk sökebilme şansı yakalayacaklar. Tabi ki derslerini iyi çalışır ve şimdiden sorumluluk almaya aileleri tarafından teşvik edilmeleri halinde. Genç Akrepler bu etki altında çevreleriyle iletişimde bulunurken daha dikkatli ve ciddi olmayı, olgunlaşmayı ve özellikle kardeşleriyle iyi ilişkiler kurabilmeyi deneyimleyecekler. Bu dönemde öğretmenleriniz tarafından disiplin altına alınsanız da, bunun faydalarını tüm yaşamınız boyunca hissedeceksiniz. Ayrıca buluğ çağındaki gençler bu dönemi aileleriyle olan diyaloglarını kesmeyerek onlarla sıcak ve samimi bir şekilde iletişimde bulunmaya gönüllü olurlarsa, erken yaşta olgunlaşmanın ilk adımları atmış olacaklardır.

Bu süreçte bir yandan çalışıp bir yandan eğitim hayatı içinde yer almak görülebilecek etkilerdendir. Hayat öyle fırsatlar karşınıza çıkarır ki, disiplinli bir yaşam sürmeyi ve sorumluluk almayı gönülden ister hale gelebilir veya yaşadıklarınız nedeniyle mecburen buna gönüllü olabilirsiniz. Fakat bu sizler için ilerisi adına düşündüğünüzde, ben genç yaşta ekmeğimi kazanmak durumunda kaldım diyerek hatırlanan bir dönem olabilir. Kimileriniz ise, öğrenim hayatlarının niteliği nedeniyle belirli yerlerde çalışarak kendilerini mesleklerine hazırlayabilirler. Birebir iletişim açısından ciddi ve son derece saygınlığınıza önem veren tarzda hareket etmeye çalışabilir ve toplum içinde sevilen, çalışkan bulunan disiplinli bir kişi olarak anılmak isteyebilir veya bizzat buna siz özen gösterebilirsiniz. Kardeş ilişkileri açısından ilginç bir dönemdir. Kimileriniz yıllardır görmediği kardeşiyle bir araya gelme şansı yakalar, kimileriniz ise kardeşinin sorumluluğunu üzerine alarak ona destek olur. Bazılarınız kardeş desteği sayesinde toplum içinde saygın bir konuma gelirken, bazılarınız ise belirli bir iş kolunda birlikte çalışmaya karar verebilir. Zihinsel açıdan dokunmadığınız, gerçekliği ispatlanmamış hiçbir şeye değer vermeyerek, yararlı olabilecek bilgiler edinmeyi daha çok tercih edebilir. Belirli bir yaşta olup hala okuma yazma bilmeyenler bu süreçte bir kurs programına katılarak diploma alabilirler. Yaşı geçkince olanlarınız ani bir kararla yüksekokul sınavlarına katılabilir ve meslek sahibi olarak geleceklerini garanti altına almaya çalışabilirler.

Bu süreçte yolculuklar özellikle iş amaçlı ve kariyerinizi geliştirmek adına yapılabilir ve çoğunluğu yabancı ülkelerde çalışmak veya oraya gidip gelmek suretiyle gerçekleştirilir. Bu dönemi olumlu anlamda geçirmek için yapabileceklerinize gelince öncelikle, sorumluluk almayı kesinlikle kabul etmeli, yaşama karşı güvensiz olmamalı, içinizden geldiği gibi davranmak yerine belirli bir amaç uğrunda hareket etmeyi başarmalısınız. Ne aşırı derecede paraya önem verecek bir hayat sürmeli ne de bütçenizi aşacak harcama yapmalısınız. Kendinize olan güveninizi kesinlikle ayakta tutarak, başarısızlık olurum korkusuyla hareket etmemeli, bu dönemin şanslarından yararlanmak için öncelikle kendinize güvenmelisiniz. Umarım sizler için harika bir dönem olur ve her şey gönlünüzce gelişir.

Geri