Akrep Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumunuz....Akrep Burcu Meleklerimize...

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Akrep Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumunuz....Akrep Burcu Meleklerimize...
Akrep Burcu 2012 Eylül Ay? Burç Yorumu
Akrep Burcu Ayl?k Burç Yorumu

Akrep Burcu Meleklerimiz Eylül ay? sizi neler bekliyor bilmek istemezmisiniz...??te Eylül ay?nda ba?ar? sa?l?k mutluluk neler getirecek sizlere bakal?m...

akrep%20burcu-327.jpg

Geçti?imiz ay i?lerinizdeki yo?unluktan tatile f?rsat bulamam?? olabilece?inizi tahmin ediyorum. Olas? bir tatil ise sizleri huzursuz etmi? ve tatilde i?ler ile u?ra?mak zorunda kalm?? olabilirsiniz. Asl?na bakarsan?z çok iyi yapt?n?z. Çünkü bu ay, bu emeklerinizin kar??l???n? alaca??n?z nefis etkiler var.

Önümüzdeki dönem sizler için oldukça büyük geli?melere gebe. Öyle bir anda ortaya ç?kacak geli?melerden bahsetmiyorum bu sefer. Ad?m ad?m gelecek olan ve hayat?n?zda ciddi bir kuruluma neden olacak geli?melerden bahsediyorum. Bu etkileri ?u an çok güçlü hissetmeseniz de büyük bir haz?rl?k sürecinde oldu?unuzu bilmenizi isterim. Belki zaman zaman geriye çekilip hayat?n?zda de?i?tirmek ve dönü?türmek istedi?iniz ?eyleri gözden geçirebilirsiniz.

Hayat?n?zda baz? ?eyler s?k s?k kar??n?za ç?k?p sizi s?karak yön göstermeye çal???yor olabilir. Detaylara tak?lmadan, öfkelenmeden, hayat?n?zda gerçekten neyi istedi?inizi bilmeniz önemli. Büyük resme bakmaya çal??mal?s?n?z. Çünkü önümüzdeki dönem, sizleri önemli dersler ile kar??la?t?racak. Bu dersleri bir defa ö?rendi?inizde hayat boyu rahat edece?inizi bilmelisiniz. Dersleri ö?renmeyip, fark etmeyip ayn? yanl??lar? tekrar tekrar yapt???n?zda ise, biraz üzülme ihtimaliniz maalesef var. Ama gelecekte bu dersleri “iyi ki ya?am???m” diyece?inizin garantisini verebilirim.

Biraz kasvetli bir giri? oldu, ama konu Satürn döngüsüne girmek olunca bu büyük enerjiyi aç?klamak zorunda hissettim. Çünkü, ö?renilen bu dersler hayat boyu rahat etmeniz ve olgunla?man?z için kar??n?za ç?kar. Satürn 29 senede bir bu döngüyü hayatlar?m?za ta??r. Hal böyle olunca bir insan ömrü, 2, maksimum 3 Satürn döngüsü görebilir. Önümüzdeki dönemde de bu önemli döngüye dair detaylar? aç?klayarak yard?mc? olmak için elinden geleni yapaca??m.

Gelelim Eylül ay?n?n etkilerine…
Geçen ay haz?rlad???n?z projeleri insanlara anlatma dönemine girdi?inizi bilmenizi isterim. Art?k biraz kalabal?klarda olmak, derdinizi, davalar?n?z?, emeklerinizi anlatma zaman?. Maalesef öyle rengarenk bir sosyal hayattan bahsedemiyorum hala. ??leriniz dolay?s?yla tan??t???n?z ve sizin ba?ar?n?za katk?s? olacak ki?iler ile sosyalle?me döneminde olacaks?n?z. Bu etkiden faydalanman?n en güzel yolu, s?k??t???n?z noktalarda, kendi kendinize çareler üretmeye çal??mak yerine, insanlardan yard?m almakt?r. Tam da ihtiyac?n?z olan ki?ilerin etraf?n?zda oldu?unu bilmelisiniz. Tek yapman?z gereken ileti?ime geçmek ve yard?m talep etmek. Akrep’in verdi?i ketum tutum burada i?e yaramaz. O yüzden lütfen bu güzel etkilere kar?? durmay?n. Her zamankinden daha fazla konu?un.

A?ustos ay?n?n son gününde olu?an Dolunay, rahatlaman?z ve biraz dinlenmeniz için bir f?rsat verecek. Ay?n ilk iki günü hafta sonuna denk geliyor. Dolunay enerjisinin halen dorukta oldu?u bu günleri dinlenmek, sessizle?mek, e?lenmek ve romantizm için kullanabilirsiniz.
Ayn? günlerden i? ili?kileriniz dolay?s?yla veya size yard?mc? olmaya istekli bir ki?i ile romantik bir yak?nla?ma da söz konusu olabilir.

Yurtd???, yabanc?larla ili?kiler, seyahatler ve e?itim ile ilgili konular?n?z var ise, bu konular? ay?n ilk haftas?nda yoluna sokmaya gayret edin. Sonras?nda oda??n?z tekrar ba?ar?n?z, prestijiniz ve yapman?z gerekenlere dönece?inden vakit bulmakta zorlanabilirsiniz.
Burcunuzun yönetici gezegeni Mars, Akrep’teki seyrine ay boyunca devam edecek. Bu durum kararl?l???n?z? art?r?rken, size hem enerji verecek hem de çekicili?inizi artt?racakt?r. Karizman?z?n konu?aca?? bi ay var ise o i?te tam bu ay!

Ay?n son günlerinden itibaren biraz daha sakinle?me, dinginle?me ihtiyac?n?z artacak. Pek çok konuyu halletmi? olman?n rahatl??? ile bu dinlenme dönemini iyi de?erlendirin. Hayattan neleri istedi?inizi dü?ünmek ve kendinizi dinlemek için k?sa bir f?rsat olabilir. Unutmay?n, dinlenmek lüzumsuz bir ?ey de?ildir. Zaman?nda dinlenmeyince, bedenimiz ve ruhumuz bizi mecburi dinlenmelere mahkum edebiliyor.
Hayat? kar?? kar?? in?a etme gücünüzün artt??? ve güzel hislerinizin çok oldu?u bir ay diliyorum.
BURCU VURKAÇ

Geri