1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.349
  Beğenilen Mesajlar:
  822
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  Akrep Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumunuz....Akrep Burcu Meleklerimize...

  Konu, 'Akrep Burcu' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Akrep Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumu Akrep Burcu Aylık Burç Yorumu

  Akrep Burcu Meleklerimiz Eylül ayı sizi neler bekliyor bilmek istemezmisiniz...İşte Eylül ayında başarı sağlık mutluluk neler getirecek sizlere bakalım...  [​IMG]
  Geçtiğimiz ay işlerinizdeki yoğunluktan tatile fırsat bulamamış olabileceğinizi tahmin ediyorum. Olası bir tatil ise sizleri huzursuz etmiş ve tatilde işler ile uğraşmak zorunda kalmış olabilirsiniz. Aslına bakarsanız çok iyi yaptınız. Çünkü bu ay, bu emeklerinizin karşılığını alacağınız nefis etkiler var.

  Önümüzdeki dönem sizler için oldukça büyük gelişmelere gebe. Öyle bir anda ortaya çıkacak gelişmelerden bahsetmiyorum bu sefer. Adım adım gelecek olan ve hayatınızda ciddi bir kuruluma neden olacak gelişmelerden bahsediyorum. Bu etkileri şu an çok güçlü hissetmeseniz de büyük bir hazırlık sürecinde olduğunuzu bilmenizi isterim. Belki zaman zaman geriye çekilip hayatınızda değiştirmek ve dönüştürmek istediğiniz şeyleri gözden geçirebilirsiniz.

  Hayatınızda bazı şeyler sık sık karşınıza çıkıp sizi sıkarak yön göstermeye çalışıyor olabilir. Detaylara takılmadan, öfkelenmeden, hayatınızda gerçekten neyi istediğinizi bilmeniz önemli. Büyük resme bakmaya çalışmalısınız. Çünkü önümüzdeki dönem, sizleri önemli dersler ile karşılaştıracak. Bu dersleri bir defa öğrendiğinizde hayat boyu rahat edeceğinizi bilmelisiniz. Dersleri öğrenmeyip, fark etmeyip aynı yanlışları tekrar tekrar yaptığınızda ise, biraz üzülme ihtimaliniz maalesef var. Ama gelecekte bu dersleri “iyi ki yaşamışım” diyeceğinizin garantisini verebilirim.

  Biraz kasvetli bir giriş oldu, ama konu Satürn döngüsüne girmek olunca bu büyük enerjiyi açıklamak zorunda hissettim. Çünkü, öğrenilen bu dersler hayat boyu rahat etmeniz ve olgunlaşmanız için karşınıza çıkar. Satürn 29 senede bir bu döngüyü hayatlarımıza taşır. Hal böyle olunca bir insan ömrü, 2, maksimum 3 Satürn döngüsü görebilir. Önümüzdeki dönemde de bu önemli döngüye dair detayları açıklayarak yardımcı olmak için elinden geleni yapacağım.

  Gelelim Eylül ayının etkilerine…
  Geçen ay hazırladığınız projeleri insanlara anlatma dönemine girdiğinizi bilmenizi isterim. Artık biraz kalabalıklarda olmak, derdinizi, davalarınızı, emeklerinizi anlatma zamanı. Maalesef öyle rengarenk bir sosyal hayattan bahsedemiyorum hala. İşleriniz dolayısıyla tanıştığınız ve sizin başarınıza katkısı olacak kişiler ile sosyalleşme döneminde olacaksınız. Bu etkiden faydalanmanın en güzel yolu, sıkıştığınız noktalarda, kendi kendinize çareler üretmeye çalışmak yerine, insanlardan yardım almaktır. Tam da ihtiyacınız olan kişilerin etrafınızda olduğunu bilmelisiniz. Tek yapmanız gereken iletişime geçmek ve yardım talep etmek. Akrep’in verdiği ketum tutum burada işe yaramaz. O yüzden lütfen bu güzel etkilere karşı durmayın. Her zamankinden daha fazla konuşun.

  Ağustos ayının son gününde oluşan Dolunay, rahatlamanız ve biraz dinlenmeniz için bir fırsat verecek. Ayın ilk iki günü hafta sonuna denk geliyor. Dolunay enerjisinin halen dorukta olduğu bu günleri dinlenmek, sessizleşmek, eğlenmek ve romantizm için kullanabilirsiniz.
  Aynı günlerden iş ilişkileriniz dolayısıyla veya size yardımcı olmaya istekli bir kişi ile romantik bir yakınlaşma da söz konusu olabilir.

  Yurtdışı, yabancılarla ilişkiler, seyahatler ve eğitim ile ilgili konularınız var ise, bu konuları ayın ilk haftasında yoluna sokmaya gayret edin. Sonrasında odağınız tekrar başarınız, prestijiniz ve yapmanız gerekenlere döneceğinden vakit bulmakta zorlanabilirsiniz.
  Burcunuzun yönetici gezegeni Mars, Akrep’teki seyrine ay boyunca devam edecek. Bu durum kararlılığınızı artırırken, size hem enerji verecek hem de çekiciliğinizi arttıracaktır. Karizmanızın konuşacağı bi ay var ise o işte tam bu ay!

  Ayın son günlerinden itibaren biraz daha sakinleşme, dinginleşme ihtiyacınız artacak. Pek çok konuyu halletmiş olmanın rahatlığı ile bu dinlenme dönemini iyi değerlendirin. Hayattan neleri istediğinizi düşünmek ve kendinizi dinlemek için kısa bir fırsat olabilir. Unutmayın, dinlenmek lüzumsuz bir şey değildir. Zamanında dinlenmeyince, bedenimiz ve ruhumuz bizi mecburi dinlenmelere mahkum edebiliyor.
  Hayatı karış karış inşa etme gücünüzün arttığı ve güzel hislerinizin çok olduğu bir ay diliyorum.
  BURCU VURKAÇ

   
Akrep Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumunuz....Akrep Burcu Meleklerimize... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Akrep Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu..Akrep Burcu Meleklerimize...

  Akrep Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu..Akrep Burcu Meleklerimize...

  Akrep Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu Akrep Burcu Haziran Yorumu Akrep Burcu meleklerimiz Haziran ayında sizi neler bekliyor merak eden akrap burcu meleklerimiz buyrun gelin....Aşk para sağlık durumunuzla ilgili gelişmeler burada... Ay boyunca sizi bir konu meşgul edecek; bu kiminiz için önemli işler, işlerin yoğun ve ciddi bir şekilde masaya yatırılması, hesaplar kitaplar, yeni...
 2. Akrep Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz...Akrep Meleklerimize....

  Akrep Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz...Akrep Meleklerimize....

  Akrep Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumu Akrep Burcu Aylık Burç Yorumu Akrep Burcu Meleklerimiz Temmuz ayı sizi neler bekliyor bilmek istemezmisiniz...İşte Temmuz ayında başarı sağlık mutluluk neler getirecek sizlere bakalım... Bu fırsatlar belki sadece bir fikir olarak kafanızda oluştu, beki de iş değişimi, iş kurulumu, tazminat, komisyon, kredi, miras gibi yollarla hayatınıza...
 3. Kova Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumunuz...Kova Burcu Meleklerimize...

  Kova Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumunuz...Kova Burcu Meleklerimize...

  Kova Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumu Kova Burcu Aylık Burç Yorumu İnsancıl iradeli yardımsever Kova Burcu Meleklerimizi bakalım bu ay neler bekliyor....Hayatlarına neler yön verecek...Yıldızlar onlara neler söylüyor...Başarı sağlık mutluluk hangileri yüzlerini güldürecek... Umuyorum ki geçen aylardaki karmaşık dönemi bir miktar düzene sokabildiniz. Emin olmalısınız ki iyi...
 4. Balık Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumunuz...Balık Burcu Meleklerimize....

  Balık Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumunuz...Balık Burcu Meleklerimize....

  Balık Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumu Balık Burcu Aylık Burç Yorumu Merhametli Duygusal Hayalci Balık Burcu Meleklerimizi bakalım bu ay neler bekliyor....Yıllardır kurduğu hayalleri gerçek olacakmı acaba...Evli olmayanlar için yeni bir aşk habercisi olabilirmi...Mutluluk kapıda mı? Başarı sağlık ne durumda..... Geçtiğimiz dönem biraz sizi yormuş olmalı. Yüzüp yüaüp kuyruğuna...
 5. Akrep Burcu Meleklerimize 2012 Kasım Ayı Burç Yorumu

  Akrep Burcu Meleklerimize 2012 Kasım Ayı Burç Yorumu

  Bu konu; Akrep Burcu Kasım 2012 yorumu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, daha önce ki sayfamızda akrep burcu 2013 yılı yorumu hakkında bilgiler verdikten sonra bu sayfamızda sizlerle astrologlardan derlediğimiz kasım 2012 akrep burcu yorumunu paylaşıyoruz... Dünya'daki trendler, büyük gezegenlerin burç değiştirmesinden etkilenir. İlgi...

Sayfayı Paylaş