1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.355
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  Akrep Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu..Akrep Burcu Meleklerimize...

  Konu, 'Akrep Burcu' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Akrep Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu Akrep Burcu Haziran Yorumu
  Akrep Burcu meleklerimiz Haziran ayında sizi neler bekliyor merak eden akrap burcu meleklerimiz buyrun gelin....Aşk para sağlık durumunuzla ilgili gelişmeler burada...  < Konu Resmi..>  Ay boyunca sizi bir konu meşgul edecek; bu kiminiz için önemli işler, işlerin yoğun ve ciddi bir şekilde masaya yatırılması, hesaplar kitaplar, yeni projeler, eklentiler vs ile haşır neşirsiniz ay boyunca. İşbirliği veya ortaklarınızla hararetli, hummalı çalışmalar içindesiniz.

  Kiminiz ise sağlıkla ilgilenecek ay boyunca. Terazideki Satürn’ün 12.evden, 8.evde İkizlerde gezen öz yıldızı Venüs’e verdiği destekle bir sağlık sorunundan kurtulmanız için güzel bir zaman diyebilirim. Bu ay İkizler-Yay eksenli bazı tutulmalar sağlığınız için bazı fedakarlıklar bekliyor sizden. En başta kanımca parasal mesele olsa gerek. Ancak aile veya güvendiğiniz bir destek var, belki daha önceki birikiminiz sizi maddi olarak desteklemekte.


  Bu ay tutulmalar size beklenmedik harcamalar, borç, ödemeler getirebilir. Onun için ay boyunca hesaplarınızı kontrol altında tutun derim. Beklediğiniz bazı paranın da gecikme olasılığını hesaba katın derim.


  Kimi Akrepler ise, sanırım bir banka, sigorta, tapu gibi işlerle meşgul ay boyunca. Bu konuda çıkabilecek olası aksilikler sizi biraz uğraştırabilir ama emin olun yapmış olduğunuz bir yatırım varsa, bence iyi bir yatırımdır. Belki de bir yatırımınızı başka bir yatırıma dönüştüreceksiniz. Bunun için bankadan ek para almayı, kredi çekmeyi düşünebilirsiniz.


  Bu ay bazı Akrepler para konusunda sürpriz var. Beklemediği bir toplu para almanız mümkün. Ayrıca değerli bir eşyasını kaybedeniniz varsa, bulmanız mümkün.

  Yani sizi bir şekilde sevindirecek maddi kökenli bir şeyler var.


  Aranızda emekli olmayı düşünenler olabilir. evet, siz de sanki devletten toplu para alacaksınız gibi. Kiminiz de, ya bildik bir mirastan hak ettiği parayı alacak ya da eksik kalan para gelecek size.


  İşbirliği, iş ilişkileriniz giderek yoğunlaşmakta. Geçen aylarda yaptığınız girişimler, tanıdığınız insanlardan bir kısmı ile işe odaklı görüşmeleriniz var. bu arada, niyeti bozuk olan biri olabilir. Bunu bu ay sezeceksiniz. Ama belki seslendirmeyeceksiniz. Çünkü işlerinizi aksatabilir bozulan bir ilişki. En iyisi zamanını beklemek diyebilirsiniz.


  Bu ay eşyalarınıza, paranıza sahip çıkın derim.


  Aşka bakarsak, 8.evinizdeki yıldız yığılması olası bir genital sorun konusunda uyanık olmak gerektiğini söylüyor. Sevgiliniz/eşinizle aranızdaki cinsel kökenli sorunları çözmek için karşılıklı anlayış gerekmektedir. Mars İkizler yıldızlarına sert açı yaparken, cinsellikten uzak durmak diğer tarafın rahatsız olmasına neden olabilir. bence bu dönem biraz ne derler, cinsellik konusu tartışmak yararsız, sorunu büyütür, en iyisi gelecek aya bırakmak, o zaman düzelecek sorununuz.


  Bazı konularda, özellikle cinsel kökenli konularda kapris veya kıskançlık gibi durumlar ilişkinizi gereksiz yere germesin.

  Ülkemizin burcunun Akrep olması ve bu ara konuşulan konunun kürtaj olması enteresan, tam da 8.evde Venüs, Güneş, Merkür’ün yığılması cinsellik, hamilelik, kürtaj konularıyla çok örtüşüyor. Mars ikizler yıldızlarına muhalif olunca bu konuda tartışmalar çıkmakta. Sizin özele bakarsak, sizin de bu türden bir sorunu eş veya sevgiliyle tartışıyor olmanı mümkün. Belki bir kürtaj konusu bile gündeme gelebilir yani, aman dikkat. İstenmeyen çocuk durumu tartışma yaratabilir aranızda.  Aşka bekleyen varsa aranızda, kanımca Akrepler var olan ilişkiyle meşguller, bu ilişkiyi istediğiniz düzeye getirmek için çaba gösterirseniz, gelecek ay bazı önemli sorunları artık geride bırakırsınız. Dediğim gibi cinsel kökenli konu bu ay tartışılması uygun bir konu değil, kişiler başka dillerde konuşurken üstelik başka şeylere kızgınlığın yatak odasına yansıması riski varken, söylenen sözlerde mantık, sorunun çözümünde sağlıklı bakış elde etmek mümkün. Üstelik gündelik hayatını stresini taşıyacakken ilişkinize, hiç ciddi konulara girmeyin derim. Yani sinirinizi olmadık bir konudan çıkarmayın derim.


   
Akrep Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu..Akrep Burcu Meleklerimize... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Akrep burcu 2009 Haziran ayı Yorumu

  Akrep burcu 2009 Haziran ayı Yorumu

  haziran ayı akrep burcu yorumları haziran ayı akrep burcu yorumu yorumu Aşk ve İlişkiler 13 Haziran tarihine kadar karşıt burcunuzda ilerlemesini sürdürecek ve güçlü Venüs tarafından desteklenecek Merkür gezegeni, doğal olarak ciddi ilişki, evlilik gibi konuların gündeme gelmesini sağlayan önemli enerjilerden ilkidir. Merkür iletişim ve haberleşmenin gezegeni olduğundan aranızdaki sözel...
 2. Akrep burcu 2010 Haziran ayı Yorumu

  Akrep burcu 2010 Haziran ayı Yorumu

  haziran ayı akrep burcu akrep burcu haziran ayı 2010 2010 Sevgili Akrep burcu melekleri 2010 Haziran ayı burç yorumu sizin için :tik: Bu dönem duygular oldukça sıcacık, romantik, ilgi dolu ve şefkatli bir şekilde gösterilmeye başlanır. Yaşadığınız ilişkinizin çok daha olumlu bir şekilde gelişmesini ve büyümesini sağlar. Çiftler birbirlerine karşı gayet iyi niyetli, sorunlar konusunda...
 3. Akrep Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz...Akrep Meleklerimize....

  Akrep Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz...Akrep Meleklerimize....

  Akrep Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumu Akrep Burcu Aylık Burç Yorumu Akrep Burcu Meleklerimiz Temmuz ayı sizi neler bekliyor bilmek istemezmisiniz...İşte Temmuz ayında başarı sağlık mutluluk neler getirecek sizlere bakalım... Bu fırsatlar belki sadece bir fikir olarak kafanızda oluştu, beki de iş değişimi, iş kurulumu, tazminat, komisyon, kredi, miras gibi yollarla hayatınıza...
 4. Akrep Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumunuz....Akrep Burcu Meleklerimize...

  Akrep Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumunuz....Akrep Burcu Meleklerimize...

  Akrep Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumu Akrep Burcu Aylık Burç Yorumu Akrep Burcu Meleklerimiz Eylül ayı sizi neler bekliyor bilmek istemezmisiniz...İşte Eylül ayında başarı sağlık mutluluk neler getirecek sizlere bakalım... Geçtiğimiz ay işlerinizdeki yoğunluktan tatile fırsat bulamamış olabileceğinizi tahmin ediyorum. Olası bir tatil ise sizleri huzursuz etmiş ve tatilde işler...
 5. Akrep Burcu Meleklerimize 2012 Kasım Ayı Burç Yorumu

  Akrep Burcu Meleklerimize 2012 Kasım Ayı Burç Yorumu

  Bu konu; Akrep Burcu Kasım 2012 yorumu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, daha önce ki sayfamızda akrep burcu 2013 yılı yorumu hakkında bilgiler verdikten sonra bu sayfamızda sizlerle astrologlardan derlediğimiz kasım 2012 akrep burcu yorumunu paylaşıyoruz... Dünya'daki trendler, büyük gezegenlerin burç değiştirmesinden etkilenir. İlgi...

Sayfayı Paylaş