Akrep Burcu Ekim ayı Tarot Analizi

handanca

Daimi Üye
Yönetici
Akrep Burcu Ekim ayı Tarot Analizi
meleklermekani8-1708.jpg
meleklermekani80-2962.jpg
meleklermekani800-5671.jpg

Akrep Burcu Meleği,

Sevgili Melekler Bu Ekim ayında size farklı bir açılım yaptım. Burcunuz için çektiğim kartın özelliklerini belirttim. Bunların size nasıl yansıma yapacağını anlattım. Umarım faydam olmuştur

Şeytan kartı, aslında hiç istemediğiniz halde, bazı olaylara dahil olduğunuzu, etrafınızdaki insanların sizin, kişiliğinizin ve yaşantınızın üzerinde irade ve inisiyatif kullanabildiğine işaret eder. Maddeye ya da her hangi başka bir şeye karşı geliştirmiş olduğunuz inanç, artık sizi avucunun içine alarak, hareket kabiliyetinizi yitirmenize nedendir. Bu ay için Yaşantınızdaki her türlü gücü kontrol ederek, mümkün olan ölçüde, kendinizi bağımlılıklarınızdan arındırmanız gereklidir.

Denge kartı , yaşamınızdaki var olan şartlarla ve imkanlarla ya da başka bir deyişle, şu an için size sunulmuş olan idare etmeniz gerektiğinin habercisidir. Yaşadığınız hayatsal ritme uyum sağlayabilmeniz, sizi çok daha sağlıklı, daha güzel ve daha ışıklı yarınlara ulaştıracaktır. Yaradanın himayesinde, ortalama bir seviyeye rıza göstermek, bilgeliğin ve içsel gelişimin kapılarını ardına kadar size açacaktır. Hayatınızdaki her unsuru dengelemeye çalışmanız, aşırı uçlarda dolaşmamaya gayret etmeniz gereği bu kartın gerçek mesajıdır.

Yaşamınızda bir öğreti ya da öğretmenle karşılaşacağınız bir devredesiniz. Açık olmanız sizin toplumdaki yerinizi sağlamlaştırmanıza ve gelişmenize yardım edecektir. Hayatınızdaki olayların ve insanların size getirdiği gizli mesajlara duyarlı olmalısınız. Şimdiye kadar onaylanmayan davranışlarınızı değiştirmenin ve düzeltmenin tam zamanı. Gerekenleri öğrenir ve hayata geçirirseniz, amaçlarınıza ulaşmanız çok daha kolay ve çabuk olacaktır

Bu ayki size sözüm:Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.

erkek arkadaşım akrep burcu ve şu an yazdıklarınızı ona okutuyorum :) yorum için teşekkürler :)

bunu okuduğumda iyi oldu çok teşekkürler

Geri