Akrep Burcuna Ağustos'2009 Tarot Açılımı

Akrep Burcuna Ağustos'2009 Tarot Açılımı
tarot aç
Akrep Burcu & Tarot
Sevgili melekler kartlarımız yukarda, Bende bunlara göre sizin burcunuz için aşağıdaki şekilde yorumladım. Kartlara dikkatli bakın bakalım siz ne göreceksiniz..

Sevgili fedekar Akrep meleği kartta da görülüyor değimli. Fakir bir çift karlı yollarda ilerlemekte. Burdaki sadık eş sizsiniz. O eşin yanındaki sakat adam ışıklar yanan bir pencereye bakmakta. Sevgili Akrep meleği bu dönem birBu kart maddi kayıpların olabileceği yönünde bir haberdir.

Yani bulunduğumuz durumu iyi analiz etmeliyiz. Fazlası hem yuvamızı üzebilir hemde bizi sarsabilir. kişiyle gereksiz ve şiddetli bir tartışma yaşayabilirsiniz.
Bu kart bize İlişkinizi tekrar gözden geçirmenizi önerir. Şayet yeni bir ilişkiye adım atmak üzere iseniz eski ilişkinizi beyninizdede bitirmeniz gereklidir. Yani dikkat edelim bu dönem yanlış girişimler bizi sor durumlara götürebilir.

Yeterince sabırlısınız. Ama asiliğiniz fazla bunuda frenlemeniz gerekiyor.

Çabalarınızın karşılığını inşallah göreceksiniz

Bu dönem güzellikler olduğu kadar Kayıplar yaşayacağınız bir dönemede giriyorsunuz. Problem ve güçlüklere dayanın .

Zamanla bunları çözüme kavuşturacaksınız. Bu olaylar kendinize olan saygınızı kaybettirmesin. Bazı olaylar sizi Psikolojik olarak kötü etkileyebilir.

Kötü kart çıktı Büyük bir acı, ayrılık, yada Hastalık. Ne kadar üzücü olursa olsun bunlarda geçici günler. Yaşanan büyük acılar sona erecek.

Geçmişte yaşananları aklınızdan silmek isteseniz de verdiği acıyı ne yazık ki hala yaşıyorsunuz. Sevgili akrep melekleri Kendinize yeni bir yol seçmek istiyorsunuz ama yaşadıklarınızı unutmak için kendinize biraz zaman tanıyın.

sevgili melekler Önlenemeyen değişimer yada geç yaşanacak .

Eski fikirlerin kaybolup, yeni düşüncelerin hakim olacak.


Melekler Mekanı Tarot Danışmanı handanca
:handanca:
 
Üst