Akrep erkeğine hediye önerileri...

sheker_shey

Daimi Üye
Üye
Akrep erkeğine hediye önerileri...
seviyorum%20seni-31e.jpg

Benim eşim akrep burcu olduğu için,akrep burcunu yazma gereği duydum.Bu genelde yeni sevgililer için öneri.Ya da daha yeni nişanlanmış çiftler için falan.Çünkü evli olanlar eşinin ne istedğini az çok bilir eşini tanıdığı için.Gelelim önerimize.Akrep erkekleri evcimendirler ve gezmekten pek hoşlanmazlar.Tabi ki yükselen burcu da etkiler ama genelde aynı olabilir.Akrep burcunda olan erkekler sevgiye,aşka düşkündürler ve aşkınızı ifade edebileceğiniz bişeler almanız onu çook mutlu edecektir.Bu arada küçük bir detay.Eğer akrep burcu bir sevdiğiniz varsa,kendinize bağladığınz an sizden kopması çok zordur,ama sevmemişse kimse sevdiremez.Neyse hediye seçimlerinden elektronik eşyalar da çok dikkatini çeker akreplerin.Ben geçen ay eşime digital not defteri aldım biraz tuzlu ama olsun o çok mutlu oldu çok sevindi zaten işine de yarıyo.Elektronik olsun da ne olursa olsun.Arabasına,evine veya kendinin kullanabileceği.Mesela oyun alabilirsiniz.Çok basit gelebilir ama işin gerçeği bu. Bilgisayarına,Play Station'a oyun alabilirsiniz.Akrep burcu erkekleri devamlı sevgi ve aşk isteyen bir burçtur bunu unutmayın ve ona göre hediyeler alın.Sevgililer gününüz kutlu olsun.ALLAH kimseyi sevdiğinden ayırmasın bir ömür beraber ve mutlu olsun bütün sevenler inşallah....

Benim eşim de akrep burcu ve zaten kendisi bilgisayarcı :D Ben aşkıma çok istediği bir hırka vardı onu aldım. Daha önce söylemişti laf arasında kopya çektim.:)

valla önceden kopya çekmek güzel tabi:Dbende o digital not defterini kopya çekerek almıştım istiyodu çünkü.Şimdi ne alıcam pek bilmiyorum ama belki oyun alırım Ps3 oyunu..Zaten kocişin bütün kıyafetlerini ben alırım kendisi vakit bulamaz dersti,nöbetti garibim bi hipokrat yemini etti ki dönemiyo :huhe::huhe::huhe:...

Geri