Akrep kadını terazi erkeğini nasıl etkiler neler yapabilirim?

• Konbuyu başlatan Leopar98
  • Başlangıç tarihi
L

Leopar98

Forum Okuru
Akrep kadını terazi erkeğini nasıl etkiler neler yapabilirim?

Akrep kadını terazi erkeğini nasıl etkiler melek kadınlar kulübü akrep kadını terazi erkeği forum'da.​

Arkadaşlar ben akrep burcuyum ve hoşlandığım arkadaşım da terazi burcu. Ben onu nasıl etkileyebilirim. Beni arkadaş olarak görüyor olabilir burada terazi erkeği nelerden hoşlanır bu önemli benim için. Akrep kadını terazi erkeğini nasıl etkiler? Neler yapabilirim onun kanına girmek için açıkçası?

Merhabalar
Akrep burcunun istediğini elde edene kadar uğraşırlar diyebilirim. Mücadele ederler. Hem akıllı hem hırslıdırlar. Akrep kadınları samimiyeti severler. Dürüstlükten de hoşlanırlar. Peki terazi erkekleri nasıldır? Sosyal ilişki kurmayı sever. Eğlenmeyi gezmeyi sever. Zarif bir kişiliğe sahiptir. Kesinlikle zorba ve dönük olan kişilerden uzak dururlar hoşlanmazlar. Bunlar da size ipucu verebilir kesinlikle terazi erkeğine karşı nazik olmalısınız. Zarif ve nazik olmaktan hoşlanır terazi erkeği. Aynı zamanda ona karşı zorba davranmamalısınız.

Akrep kadını terazi erkeğini nasıl etkiler? Burada akrep kadını ve terazi erkeği birbirlerini anlamakta anlaşmaya zorlanırlar ama ortak bir nokta bulunurlarsa anlaşmak zor olmayacaktir. Terazi erkeği adil ince düşünceli zevk sahibi, çekici uyumludur ki bunlar da size yardımcı olabilir nasıl etkileyeceğinizi düşünerek.

Peki akrep kadını olarak boğa erkeği ile evlilik konusu nasıl olur? Konu başlığımız "akrep kadını boğa erkeği evlilik konusunda nasıldır anlaşabilir mi" linkten inceleyebilirsiniz.

Geri