Akrofonoloji

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
lütfen bana da bakabilir misiniz?

Son düzenleme:
Bana ÖZEL MESAJLA ulaşmış ve isim - soyisim bilgilerini vermiş olan değerli üyelerimiz, Akrofonoloji yorumlarınız 14 Eylül 2009 Pazartesi günü (yarın) itibariyle yayınlanacaktır. Herkesin bilgisine,

NeMeSiS

Not: Lütfen buraya isim soyisim vermeyiniz, profil sayfamda isim-soyisim bilgilerini açıkca yazmayınız. Yalnıza bana özel mesajla ulaşınız, sevgiler.

Nemesis arkadaşımız biraz rahatsız arkadaşlarım, 2-3 gün içinde yorumlar yapılacaktır bilginiz olsun.

$ul€

İnsanlarla muhabbet etmek ve onlarla bir şeyler paylaşmak sizin için eğlenceli ve gerekli bir deneyim. Yalnız bu deneyimi yaşarken oldukça açıklayıcı olmaya inanıyorsunuz, insanların sizi yanlış anlamalarına kesinlikle tahammül edemiyorsunuz. Sahip olduğunuz yaşam döngüsüne başkalarını kolay kolay sokmuyorsunuz. Bir insana dostum demeniz için oldukça zaman geçmesi gerekiyor. İnsanlar içerisinde liderlik kabiliyetleri olan birisiniz. Diplomatik yeteneklerinizin insanlar da farkındalar. Bu nedenle toplum içinde aranılan birisiniz. Her ne kadar insanlara yardım etmeyi isteseniz de, kendi iradeniz dışındaki talepler canınızı sıkabiliyor.

çok tşk ederim %1milyon doğru

akrofonoloji yorumu

merhaba ben yeni doğacak bebeğim için isim düşünüyorum
eşim doğuhan ege istiyor soyadımız zümrüt
bende dora
yardımınız için teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri