Aksaray'da en iyi halı yıkama firması hangisi sizce?

B

Bircan.i

Forum Okuru
Aksaray'da en iyi halı yıkama firması hangisi sizce?

Aksaray en iyi halı yıkama melek kadınlar kulübü Aksaray en iyi halı yıkama forum'da.​

Kızlar ya eşim polis olduğu için Aksaray'a çıktı ben de iki ay oldu geleli ama şuan bir hali yıkamacı arıyorum daha önce gelmeden yikatmistim olduğum yerde şuan Aksaray'da yaşayan bilen arkadaşlar en iyi halı yıkamacı hangisi. Burası ile ilgili bilgim yok halı yıkamaya dair de. Aksaray en iyi halı yıkama firması hangisi acaba?

Merhabalar
Halı yıkama böyle apartmanli yaşamda en önemli ihtiyaç oldu galiba. Halıları silmek zor geliyor çogu hanıma hele bir de çalışan kadın olunca vermek gerekiyor arada bir hali yıkamaya. Aksaray küçük bir şehir olduğunu biliyorum halı yıkama konusunda da belli başlı bilindik yerler vardır diye düşünüyorum. Sizin için hatta en çok yorum alan Aksaray en iyi halı yıkama firmalarını sıralamak istiyorum.

"Aksaray en iyi halı yıkama"​

• Aksaray yılmaz halı ve koltuk yıkama (0382) 215 20 21
  • Aksaray hanımeli halı yıkama (0546) 661 00 68
  • Sarıcalar halı yikama (0382) 215 58 96
  • Aksaray bahar halı yıkama fabrikası (0507) 309 33 62
  • Aksaray kaynak halı yıkama (0535) 593 34 93
  • Aksaray duru halı yıkama (0545) 213 04 00
  • Azra halı yıkama (0535) 763 24 13
  • Osmanlı halı yıkama fabrikası (0545) 686 81 68
Aksaray'da en çok yorum alan halı yıkama firmaları dilerseniz telefon numaralarını da ekledim arayıp bilgi de alabilirsiniz. Aksaray şehri için bilmeniz gereken önemli bir konu paylaşmak istedim sizinle. "Aksaray hastane adres ve telefon bilgileri" inceleyebilirsiniz.

Geri