Akut stres tepkisi baş etme yolları nelerdir yardımcı olun lütfen

X

Xyzxyz

Forum Okuru
Akut stres tepkisi baş etme yolları nelerdir yardımcı olun lütfen

Akut stres tepkisi baş etme yolları melek kadınlar kulübü akut stres tepkisi belirtileri forum'da.​

Ben 1 yıl önce kötü bir kaza geçirdim ve ondan sonra bende bir travma oluştu çok şükür ben şuan kurtuldum ama psikiyatrik destek alıyorum şuan ilaç kullanıyorum bende akut stres tepkisi de var. Akut stres tepkisi baş etme yolları nedir? Ben ilacımı bıraktığım zaman yine korkular travmalar ve akut stres tepkisi ile karşı karşıya kalır mıyım?

Merhabalar
Akut stres tepkisi baş etme yolları konusuna açıklık getirmek istiyorum şimdi. Şu var ki zaten ilaçlarınızı kullanıyorsunuz doktorunuzun dediği şekilde kullanmaya devam edin onlar sizi tedavi edici olacaktır. Bir süre sonra ilaçları doktorunun kontrolünde azaltıp tamamen bıraktığında elbette tedavi olmuş olacaksınız. En güzel destek hem doktorla baginizi koparmamak hem de ailenizin yanınızda olmak aslında. Bunun yanında spor yapın kendinizi eğlendirecek şeyler yapın eğlendirici filmler izleyin. Hayata bağlanmaya çalışın. Duygularla da yüzleşmek bu konuda sizi daha üst seviyeye çıkaracaktır.

Dilerseniz "panik atak nedir nasıl oluşur tedavi yolları" konumuzu da aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz. Panik atak belki de çoğu insanda yaşanan bir psikolojik sorun.

Geri