1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

al beni ilahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

canımın cananı ya rasulallah öyle bir sevdaki ilahisi sözleri özledim rasulü medinededir al beni yanına ya resulallah sözleri öyle bir sevdaki yaktı kül etti Öyle bir sevdaki yaktı kül etti
    Rasulün hasreti canıma yetti
    Bitire bitire beni tüketti
    Canımın cananı Ya Nebi ALLAH
    Al beni yanına Ya Rasulallah
    Bas beni Bağrına Ya Habiballah
    Bu canım yoluna kurbandır senin
    Al beni yanına Ya Rasulallah

Özledim Rasulü Medinededir Gidemedim O'na hayli senedir
    Medine gülleri tane tanedir
    Canımın cananı ya Nebi ALLAH...

al beni ilahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beni Al..

Beni Al..

kollarına al beni ilahisi
  2. Affet İsyanım Benim İlahisi

Affet İsyanım Benim İlahisi

affet isyanım benim ilahi affet isyanım benim sözleri ilahisi medet aman allahım Affet isyanım benim Halim yaman Allah'ım Ref et isynım benim Medet aman Allah'ım Halim yaman Sultanım Defterim dolu siyah Amelim tekmil günah Sensin kuluna penah Medet aman Allah'ım Halim yaman Sultanım Ümmet habibine Gönüller tabibine Rehmeyle garibine Medet aman Allah'ım Halim yaman Sultanım Aşki'yi azad eyle...
  3. Beni sevdanla yaktın ilahisi

Beni sevdanla yaktın ilahisi

safa merve ilahisi merve sefa ilahisi sefa ile Ey güzeller güzeliEy güzeller güzeli beni sevdanla yaktın! görmüyor bir şey gözüm her an hulyanla aklım! Sen (Kabe kavseyn) şahı ben ise azgın köle Sana konuk olmağı nasıl söyler bu şaşkın? Acıyıp bir bakınca ölü kalbler dirilttin sonsuz merhametine sığınıp kapın çaldım! İyilik kaynağısın dermanlar deryasısın! Bir damla lutuf et bana derde devasız...
  4. dünya benim okulum ilahisi

dünya benim okulum ilahisi

imam hüseyini vurdular kolunu kanadını kırdılar al kanlara boyadılar kerbelada kerbelada imam hüsyin susamıştı bir yudum su aramıştı ana yüreği yanmıştı kerbelede kerbelada imam hüseyin şehit oldu gül bahçemde güller soldu topraklar kan ilşe doldu kerbelada kerbeda
  5. istediğim haktır benim ilahisi

istediğim haktır benim ilahisi

istediğim haktır benim ilahisi istediğim haktır benim gece gündüz döne döne istedigim ilahisi allah deyip yana yana Gece gündüz döne döne İstediğim haktır benim Allah deyip yana yana İstediğim haktır benim Yoluna terkedip canı Akıtıp gözümden kanı Ah eyleyip dünü günü İstediğim haktır benim Münkirler aşk halin bilmez Münafıklar yola gelmez Ağlar bu gözlerim gülmez İstediğim haktır...

Sayfayı Paylaş