al ömrümü koy ömrünün üstüne..

LAMİYA

Aktif Üye
Üye
al ömrümü koy ömrünün üstüne..
seviyorum çok çok....

Son düzenleme:
mrhb lamisim....

ayy nazar mi oldu ne size..allah korusun insallah tez zamanda da sorununuzu asmayi nasip etsin...asla benzetmek istemiyorum ama benim olayimda böyleleikle basladi...kiz gece agliyor uyuyamiyorum diye cekyatta yatmaya basladi ve o oldu hala yataga gelmiyor...sonrasinda da zaten malum biliyorsun....ama bence öyle davranma alttan al gurur yapma derim...uzamasin kirmayin birbirinizi...konusmaya calis onunla kim hakliysa önemli degil önce bi barisin sonra acisini cikarirsin kardesim..rabbim insallah tez zamanda aranizdaki muhabbeti tekrar arttirir..bu arada benim canim özzlemm nickimi degistim :D:D

mrhb lamisim....

ayy nazar mi oldu ne size..allah korusun insallah tez zamanda da sorununuzu asmayi nasip etsin...asla benzetmek istemiyorum ama benim olayimda böyleleikle basladi...kiz gece agliyor uyuyamiyorum diye cekyatta yatmaya basladi ve o oldu hala yataga gelmiyor...sonrasinda da zaten malum biliyorsun....ama bence öyle davranma alttan al gurur yapma derim...uzamasin kirmayin birbirinizi...konusmaya calis onunla kim hakliysa önemli degil önce bi barisin sonra acisini cikarirsin kardesim..rabbim insallah tez zamanda aranizdaki muhabbeti tekrar arttirir..bu arada benim canim özzlemm nickimi degistim :D:D
nazar değmişti galiba çok şükür 1 günlük bi tuhaflıkmış.. geldi geçti..

Son düzenleme:
Şimdi size bunu bir erkek olarak yazayım bari çünkü buradaki herkes size sizin gibi düşüncelerle döneceklerdir. Şunu unutmayın Taktıkça bu duruma ve bunu bir şekilde belli ettikçe karşıdaki kişininin emeline ulaşmasını sağlarsınız. Ee ne yapayım. Yalandan da olsa mutlu olun ne bileyim türkü söyleyin, güzel giyinin, hiiiiç oralı bile olmayın. Biliyorum anlıyorum sizi zor bir durum. Hep eskilerle karşılaştırarak düşünüyorsunuz.. Ama emin olun böyle düşünmekle bunu dışa vurmakla hatalı davranırsınız. Umursamaz olmayı başardığınız ölçüde dönüşün size süper olacağını göreceksiniz. Güzel haberlerinizi bekliyorum.

Saygılar.

sadmin teşekkür ederim mesajınız için ama zaten bende öyle yapıyorum elimden geldiğince belli etmemeye çalışıyorum sinirimi? neyse geçti artık. elinde güllerle geldi. ve özür diledi bişekilde gönlümü aldı.. bi inadı tuttu işte sonrasında da yanıma gelemedi.. neyse sorun çözüldü teşekkür ederim ilginize..

Geri