Aldatan erkek belirtileri nelerdir

N

Nurcan 88

Forum Okuru
Aldatan erkek belirtileri nelerdir
Aldatan erkek belirtileri nelerdir nasıl anlarım kocam beni aldatıyor mu ?

Selam arkadaşlar , kocam 3 aydır bana karşı çok ilgili anlamış değilim çiçek almazdı hiç çiçek alır oldu ,hediye almazdı hediye alıyor ve işin ilginç yanı beni yemeğe de çıkarıyor. Yahuu ne var bunda demeyin tuhaf hem de çok tuhaf geliyor bana ben malımı bilmez miyim 5 yıldır evliyiz doğum günlerimi , evlilik yıldönümlerii unutan adam bayram değil seyran değil eve çiçekle geliyor var bunda bir şeyler acayip şüphelenmeye başladım milletin kocası aldatınca ilgiyi keser bizim ki ilgiyi arttırdı acaba kocam beni aldatıyor olabilir mi

Selam Nurcan

Kesin aldatıyordur hemde çok fena aldatıyordur.. Dur yaa şaka şaka nereden çıkardın aldattığını diyeceğim ama yazmışsın ama karısına ilgisini arttıran her erkeğin aldatmasından şüphelenmek doğru değil bence belki adam hidayete erdi sonunda karısına nasıl ilgi göstereceğini öğrendi :) ne bileyi ben iyimserimdir hep ama tabiii şeytan azapta gerek değil mi . bir küçük araştırma bu durumu çözer aslında çok da adamın günahını almadan bence yapabilirsin. Şimdi bazıları diyecek ki adam ne yapsa suç ... öyle değil bence koca rutininden çıktı mı bir şeyler dünyasında değişmiştir bakmak lazım ki dünyasında neler değişmiş. Altta bir link veriyorum bir incele bak kararını kendin ver derim ama emin olmadan elinde ciddi bir delil lmadan asla hareket etme ve kocanı suçlama tatlım.

Geri