Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır, İşte Belirtileri!

TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır, İşte Belirtileri!
aldatan erkek nasıl anlaşılır, aldatan erkek nasıl davranır, aldatıldığınızı nasıl anlarsınız
Aldatmak da aldatılmak da korkunç şeyler Melekler, ancak ne yazıkki hayatın gerçeklerinden. Zaman zaman bizim, en yakın dostumuzun ya da komşumuzun başına gelen aldatılma olayı nasıl anlaşılır, kadın erkeğin aldattığını nasıl anlar, bakın aşağıdaki makalede hangi bilgiler veriliyor....
çift.jpg"Dipteyim", "sondayım", "depresyondayım" diye ortalarda dolasan sevgiliniz, bir gün kalkıp aniden "Yaşamak ne güzel şey be kardeşim" moduna geçerse.

İş hayatında birdenbire yükselir, "Sana neler alacağım sevgilim" bak bu daha baslangıç deyiverirse.

Cep telefonuna her mesaj gelişinde 'Turkcell Bilgi Hatti maç skoru yolluyor, yeter artık' diye sahte şikayetler ediyorsa.

Telefon defterindeki erkek arkadaş numaralarında garip bir artış gözleniyorsa.

"Bugüne kadar bileklerinin bu kadar kalın oldugunu hiç fark etmemiştim", "göğüslerin de sanki ufalmış gibi geldi bana" benzeri yorumlar yapmaya başladıysa.

Size zırt pırt sarılıp 'Aman da ne şekermiş' gibi baba şefkati gösteriyorsa.

Akşam eve geç geldiginde "Bıktım bu toplantilardan artık" diyerek oflayıp pufluyor, "Gel seninle şöyle baş başa bir tatile çikalım haftaya" diyor ve o tatil programı asla gerçekleşemiyorsa.

Kredi kartı ekstrelerinde iç çamaşırı satılan magazalardan yapılmış alışveriş harcamaları gözüküyorsa.


Davranışta değişiklik

Bu, eşinizde farkedeceğiniz en belirgin değişiklik olacak. Davranışları hemen değişir. Evlendiğinizde sevgi dolu, düşünceli, doğum gününüzü, evlilik yıldönümünüzü ve ikinize dair tüm özel günleri hatırlıyordu. Ama şimdi özel günler unuttuğunda özür diliyor. Unutma bahanesi ise hep çok meşgul olması olabilir.

Rahatsızlık

Bir diğer işaret ise ikiniz birlikteyken hep rahatsız olması. Mesela odada olduğunuzu düşünün, gün içinde ne olduğuna dair bile size soru sormuyor ve hiç konuşmuyor. Hatta öyle bir zaman gelecek ki evden çıkmak için durduk yere en ufak şeyler için kavga bile çıkaracak.

Alışkanlıkların değişmesi

Davranışları normalde olduğundan farklılaşıyor mesela işte daha fazla zaman geçirmeye başlıyorsa veya size daha az zaman ayırıyor ve onun sizden kaçtığını hissedebilirsiniz.

Sessiz telefonlar

En belirgin ipuçlarından biride eşinizin veya partnerinizin telefonu çaldığında ve buna siz cevap verdiğinizde karşıdaki ses aniden kesilir. Çoğu zaman partnerinizin telefonundaki arama listesinin boş olduğunu görürseniz asosyal olduğunu düşünmeyin, sadece sizin öğrenmemeniz için tüm arayanları temizliyordur. Genellikle aldattıkları insanlarla görüştükleri anlarda ses tonları düşük olur, ve uzaklaşırlar.

Tuhaf hediyeler

Eşiniz veya partneriniz elleri paketlerle dolu eve geldi fakat o paketlerin hiçbirinde size ait bir şey yok. Genellikle bu paketlerin içinde parfüm veya aksesuar gibi değerli hediyeler vardır.

Kredi kartı faturasının artması

Kredi kartı harcamalarının arttığına tanık olabilir ve ortak hesabınız varsa birikiminizin azaldığını farkedebilirsiniz.
 

Benzer İçerikler

*MeleK*
Cevaplar
27
Görüntüleme
187K
LaViNYaM
LaViNYaM
SadmiN
Cevaplar
0
Görüntüleme
875
SadmiN
SadmiN
M
Cevaplar
14
Görüntüleme
93K
Melis ank
Melis ank
*MeleK*
Cevaplar
2
Görüntüleme
773
Bilge Gökçen
Bilge Gökçen
Üst