aldatıldım

özlem her şeyi geçtim de yaşadıklarının bebeğine zarar vermesine izin verme. böyle bir stres bebişi de etkiler. kadınlar düşünülenden daha güçlüdür. kafanı tapla ve karar ver. en doğru kararı sen verirsin.
gidip yuvanı mı yıkacaksın -ki aslında bunu yapan eşin- kalarak bir ömür aynı şüpheyle mi yaşayacaksın? Allah yardımcın olsun, dualarım seninle.
ufak bir önerim olacak. eğer imkanın varsa ailenin yanına gitmek yerine, deniz manzaralı güzel bir hotelde 3 gün yeter kafanı toplamaya. hem bu sürede kimseye dert anlatmak ya da gözyaşlarını saklamak zorunda kalmazsın.
imkanım yok.şu zaman içinde ailemin yanına bile gidemiyorum..çünkü göndermiyor beni sevdiğini söylüyor eğer habersiz gidersem sonuçları ağır olur diyor.yaptığınında ihanet olmadığını söylüyor.evet hataydı diyip kabul ediyor ama hiç birisiyle aşk sevgi sözleri geçmedi sürekli yazışma olmadı diyor.bir yada iki kez bana selam yazdılar bende cevap yazdım diyor.ayrılmak istediğimi söyledim bana yemin etti ihanet yok işyerindeki bilgisayarda onlar falan filan off ya çok sağol deniz manzaralı otel keşkeeeeeee

bende aldatıldım hemde eşim 3yıl boyunca aldatmış beni ve hiç anlamadım sevgilisi şehir dışında olduğu için iş için çıkıp gidiyormuş onun yanına ve benim 2 tane çocuğum var ama 2. çocumubeni aldatırken oldu çok istedi 2. çocuğu bişeyler anlıyodum ama konduramıyordum benim kocam yapmaz derdim hep 5 vakit namazını kılan kuranını okuyan bi insan.....vel hasıl üzerinden bir yıl geçti olayın ve biz hala evliyiz bende inanamıyorum ama sadece çocuklarım için onunla şu anda bunu ona her defasında hatırlatıyorum ama kendimi çok kötü hissediyorum onunla her yatağa girdiğimde sevgilisini kucakladığını öptüğünü düşünüyorum bilmiyorm bu durumum daha ne kadar sürer ama ona asla ve asla güvenmiyorum artık ve güvenmicem

rabbim tüm böyle olanlari islah eylesin, dünyada yuvalrini mahvettikleri gibi ahiretlerinide mahvediyorlar... rabbim baska yuvalari dagittirmasin, ve rabbim böyle pislik mikrop kadinlari eslerimizden uzak tutsun. Amin

Geri