Aldo'nun 70 li yıllardan ilham alarak yaptığı koleksiyon

Young bride

Banned
Aldo'nun 70 li yıllardan ilham alarak yaptığı koleksiyon
Aldo'nun 2011 ilkbahar koleksiyonu 70 li yıllardan esinlenerek tasarlanmış.
Minimalist ve sade tasarımların ön plana çıktığı Understated Statement, etnik desenlerin ve sıcak renklerin canlandırdığı dünya gezginlerinden esinlenen Hot to Globe-Trot ve 70leri günümüze uyarlayan That Seventies Show adlı 3 farklı temada oluşturulan ALDO İlkbahar 2011 koleksiyonu Mart ayı itibariyle mağazalarda yerini alıyor.

Ben çok sevdim bunları.
380014d6cbf4acc795.jpg

380014d6cbf6046f2b.jpg

380014d6cbf55a623c.jpg

380014d6cbf79d08bd.jpg

380014d6cbf6cd019b.jpg

canta,%20ayakkabi-391.jpg

Valla ne 70 li yılları kraliçearının çanta ve ayakkabı desenlerinden ilham almışlar bikere baksana tıpkısının aynısı :D:D

Şaka bir yana dolgu topuk gördümmü dayanamıyorum o ayakkabı çok hoşuma gitti yazın renk ve havasına uygun desenlerde:)

Harbidende kraliçearı bizlere bir ömür boyu unutulmayacak pozlar bıraktıhahaha Valla yaratıcılık meselesi ve bu işide süper çıkarmış kraliçe helal olsun diyorum başka yakıcı pozlarda kraliçemizi görmek ümidiyle:D:D

canta,%20ayakkabi-391.jpg

Valla ne 70 li yılları kraliçearının çanta ve ayakkabı desenlerinden ilham almışlar bikere baksana tıpkısının aynısı :D:D

Şaka bir yana dolgu topuk gördümmü dayanamıyorum o ayakkabı çok hoşuma gitti yazın renk ve havasına uygun desenlerde:)
kızlar o yıllarda benim ninemin annesinden ilham almıslar bende ninemden ilham aldım

Geri