1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Aletsiz Vücut Geliştirme

  Konu, 'Sağlık Egzersiz' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Evde Aletsiz Vücut Geliştirme Aletsiz Vücut Geliştirme

  Spor salonuna gidecek zamanı olmayan ve durumu olmayan ve ayrıca vücut geliştirmek isteyen tüm arkadaşlarımız için, bu yazımızda evde aletsiz vücut geliştirme konusunda bilgiler katarıyoruz Melek'ler.

  [​IMG]


  * Evde aletsiz olarak şınav, mekik. squat, lunge, dips gibi hareketleri yapabileceğin gibi eğer dambıl ya da bar ve plaka alırsan bir çok hareketi daha evinde yapma şansınız olur, hatta bir de ağırlık sehpası alırsanız yapabileceğiniz hareketler artar ama tabii ki bu kadarcık alet evinde salondaki imkanları oluşturmaz.
  Ayrıca 15-30 lira arasında fiyat aralığında satılan sağlam bir kapı arası-koridor barfiksi satın alarak mükemmel bir hareket olan barfikste kol çekme hareketini evinde yapabilirsiniz. Tüm bunlar sizi, salondaki daha izole hareketler, daha ağır kaldırışlar için çok iyi hazırlar.
   
Aletsiz Vücut Geliştirme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 30 Vücut Geliştirme Yalanı

  30 Vücut Geliştirme Yalanı

  kas geliştirme teknikleri kas hacmini artırmak mekik kaç kalori yakar yapma yöntemleri geliştirme yöntemleri 1.DOPİNG ALMADAN PROFESYONEL VG CİLER KADAR KAS HACMİ YAPABİLİRSİNİZ. SADECE DAHA FAZLA ZAMAN ALIR vg dergilerinin söylediklerinin aksine, bütün profesyonel vücutçular ya doping ya da dopingle birlikte diğer büyümeyi tetikleyici ilaçları alıyorlar.hormonları artırmadan o kadar kaslı...
 2. Vücut geliştirme yapanlar nasıl beslenmeli?

  Vücut geliştirme yapanlar nasıl beslenmeli?

  Vücut geliştirme yapanlar nasıl beslenmeli? Arkadaşlar eşim vücut geliştirmeye gidiyor ona nasıl beslenme listesi hazırlayabilirim.
 3. vücut geliştirmede beslenmenin önemi

  vücut geliştirmede beslenmenin önemi

  vücut geliştirmede beslenme programı vücut geliştirmede beslenme Merhaba Melek'ler... Yine bir misafirimizin sorusu üzerine vücut geliştirmede beslenme programı konusunda ki bilgilere yer veriyoruz bu sayfamızda ve hadi vücut geliştirenler beslenmeniz nasıl olacakmış, buyrun öğrenin diyoruz. Bazı besinlerin yoksunluğu veya eksikliği bizim fiziksel performansımızda ve gelişimimizde...
 4. Evde Aletsiz Vücut Geliştirme

  Evde Aletsiz Vücut Geliştirme

  Evde Aletsiz Vücut Geliştirme mümkün mü? Arkadaşlar ben vücut geliştirmek istiyorum ama salona gidemem tamamen duygusal olduğu için gidemem evde yapabilirmiyim
 5. Evde Vücut Geliştirme Hareketleri Resimli yapılışını paylaşın

  Evde Vücut Geliştirme Hareketleri Resimli yapılışını paylaşın

  Merhaba arkadaşlar sizden bir konu da rica da bulunacağım Evde Vücut Geliştirme Hareketleri nelerdir bana mümkünse resimli Evde Vücut Geliştirme Hareketleri sunar mısınız?

Sayfayı Paylaş