1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Alex - Bugünlerde

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

bugünlerde biraz eksi biraz soğuk bazen vahşi bir iklimdeyim

unutmuşum meğer ne çok yazlar yaşanmış

ne baharlar yeşermiş

ben hala senin derdindeyim

unuturum ama senden sonra

bu hayatı ben neyleyim

çok karanlık günler artık

geceye düştüm bıçareyim

derdindeyim kederdeyim

hasretinden ölmekteyim

usandım ben bu sevdadan

yalanlardan dolanlardan

sana hasret akşamlardan geçiyorum

bunaldım sahta aşkından

yarım kalan rüyalardan

sıkıldım senin olmaktan

gidiyorum

Alex - Bugünlerde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alex - Maalesef

Alex - Maalesef

sen uyurken dusundum dun gece sen uyurken agladim dun gece sana hasretin kollarindan koptum geldim sen vardin agladigim her nefeste sana soz bak hic uzmem bir daha sana soz bak darilmam her lafina alinmam kirilmam
  2. Alex - Esirinim

Alex - Esirinim

aşk dinle bak seninim bu defa yenildim gül yüzünden içmeyi özledim son sözünde sevgiyi gizledim esirim ne kadar zormuş bir ayrılık karanlığı gelmiş kapımıza sen korkma biraz durur gider sonra içeri sakın alma ne kadar çökmüş olur olmaz vakitlerde gelen bu kabuslar hiç korkma biraz üzer biter sonra uyu sen hiç uyanma
  3. Alex Evans resimleri

Alex Evans resimleri

alex evans alex evans resimleri kimdir şarkıları kimdir Alex Evans diye soracak olursanız :D:D evvet kimdir bir emocudur gerisini bende bilmiyorum vallahi :D:D neyse emocular hadin Alex'inizin resimleri bakın garriii :D:D
  4. Alexi Andriotti çantalar

Alexi Andriotti çantalar

alexi andriotti çanta alexi andriotti türkiye portföy çanta satın al Alexi Andriotti çanta modelleri çok güzel melişlerim :)
  5. Alex kaza Geçirdi

Alex kaza Geçirdi

Alex,kaza geçirdi Fenerbahçe'nin başarılı kaptanı Alex kaza geçirdi :S Bir Fenerbahçe'li olarak büyük kaptana çok geçmiş olsun diyorum.Umarım büyük bir problem yoktur.Şimdi haberin devamını ekleyeyim Fenerbahçe'nin Brezilyalı kaptanı Alex de Souza,trafik kazası yaptı.Oyuncunun durumunun iyi olduğu ancak araçta maddi hasarr olduğu öğrenildi. Brezilyalı yıldız, kendi kullandığı...

Sayfayı Paylaş