alinti

sule

Yeni Üye
Üye
alinti
merhabalar...ben resim alinti yaparak onun altina mesaj yazip gonderemiyorum her seferinde mesajin cok kisa diyo,uzatiyorum mesaji gene kisa diyo...ne yapmaliyim...

Ce: alinti

merhabalar...ben resim alinti yaparak onun altina mesaj yazip gonderemiyorum her seferinde mesajin cok kisa diyo,uzatiyorum mesaji gene kisa diyo...ne yapmaliyim...

sulecim sen alıntı yaptığın yerin içersine yazdığın için oluyor yani senin msjın msj olarak değilde msjı düzenleme gibi geçiyor o yüzden alntı yaparken (/qoute) yazab yerin bir altından başla sana şekille resimli anlatımla hazırladım umarın sorunun hallolur :)

resimdeki işeretlediğim okun gösterdiği yerden itibaren yaz ok :) [/quote] yazısı aldığın tüm alıntılarda çıkar resim olsun msj olsun hepsinde çıkar o yüzden o [/quote] yazısından itibaren yaz :) kolay gelsin

keyifli forumlar dilerim

RüYaM

sulecim sen alıntı yaptığın yerin içersine yazdığın için oluyor yani senin msjın msj olarak değilde msjı düzenleme gibi geçiyor o yüzden alntı yaparken (/qoute) yazab yerin bir altından başla sana şekille resimli anlatımla hazırladım umarın sorunun hallolur :)

resimdeki işeretlediğim okun gösterdiği yerden itibaren yaz ok :)
yazısı aldığın tüm alıntılarda çıkar resim olsun msj olsun hepsinde çıkar o yüzden o [/quote] yazısından itibaren yaz :) kolay gelsin

keyifli forumlar dilerim

RüYaM
[/quote]

resimli alıntı denemesidir

resimdeki işeretlediğim okun gösterdiği yerden itibaren yaz ok :)
yazısı aldığın tüm alıntılarda çıkar resim olsun msj olsun hepsinde çıkar o yüzden o [/quote] yazısından itibaren yaz :) kolay gelsin

keyifli forumlar dilerim

RüYaM
[/quote]

yazısı aldığın tüm alıntılarda çıkar resim olsun msj olsun hepsinde çıkar o yüzden o
yazısından itibaren yaz :) kolay gelsin

keyifli forumlar dilerim

RüYaM
[/quote]

resimli alıntı denemesidir[/quote]

Değerli üyemiz sitemizde iki tane alıntı bölümü var tırnak işareti içinde olana tıkladığınızda açıktır der bu durumu çoklu alıntı yapacaksanız yapacaksınız. Yok üstteki üyenin veya herhangi bir kişinin mesajında alıntı yaparak yapayım diyorsanız soldaki alıntı butonuna tıklayın.... Açılan sayfada en alta mesajınızı yazın ve gönderin sitemizde problem yoktur siz yapamıyorsunuz

Geri