Etiketler:
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

Alişan - 10 (2011)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Alişan, 2011, yeni albümü, 10, tanıtımı hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

Askerden yeni dönen Alişan sevenlerinin karşısına 10 adını verdiği albümüyle çıktı....Alişan'ın yeni albümü 10'un tanıtımı

Benim Aşkım
    Ne Diyebilirim
    Ahlara Vahlara
    Figüran
    Benim İçin Ağla
    Çalıntı Şarkı
    Tezkere
    Tez Geceler

Alişan - 10 (2011) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alişan - Turnam

Alişan - Turnam

alişan çekerim turnam sineye çekerim turnam sineye alişan başım darda benim gitme Turnam başım darda benim şu garip diyarda benim Bir sevenim var mı bilmem gözden ıraklarda benim Gözden ıraklarda benim Çekerim derdi sineye derdi sineye Bu yıl bize gülmek haram belki seneye Başım öne eğdirdiler yüzüm yere değdirdiler Saçıma kar yağdırdılar yaz ile baharda benim Yaz ile baharda benim
  2. Osman Öztunç - Alişan

Osman Öztunç - Alişan

İstasyon caddesinde kan var, İstasyon caddesinde ölüm. Bir türkü daha susturuldu ey babam, Zebaniler ölüm getirdi. Vurdular Alişan'ı,vurdular Alişan'ı, vurdular, Alişanı vurup seyre durdular. Alişan benim dostum, o benim arkadaşım, Ben ona gardaşım. Birazdan ben de gidiyorum, Söndürsün bu şehrin bütün ışıklarını. Unutmayın beni hem söylediklerimi, Artık vuranlar vurulmalı. Vurdular...
  3. Alişan - Sevgilerimle (2008)

Alişan - Sevgilerimle (2008)

1. Sevgilerimle 2. Aşkın Vurduğu Yerde Çiçekler Açar 3. Gidebilen Hiç Olmadım 4. Sordun Mu? 5. İnanmadın Ki 6. Yeminliyim Tövbesi Yok 7. Söyleyemedim 8. Cane Cane 9. Gözün Aydın 10. Bıktım 11. Vay Gülüm
  4. Alişan (Karanfil Kemal)

Alişan (Karanfil Kemal)

Gerçek Adı : Serkan Burak Tektaş Doğum Yeri : Bingöl Doğum Tarihi : 19 Haziran 1976 Eğitimi : Lise Müzik yeteneği, küçük yaşlarda ailesi tarafından anlaşıldı. Henüz iki yaşındayken, İbrahim Tatlıses'in "Sabuha", İzzet Altınmeşe'nin "Maden Dağı" adlı türkülerini ezbere okurdu. Okul yıllarında öğretmenleri ders arasında Alişan'a türkü söyletirlerdi. Bu, liseyi...
  5. Alişan futbol oynayamayacak

Alişan futbol oynayamayacak

Tepecikspor Başkanı Temel Eyüboğlu da sahtecilik ve yanıltma yaptığı için Disiplin Kurulu’na sevk edildi. ASKERLİĞİNİ TECİL ETTİRİYORDU Şarkıcı Alişan, profesyonel futbolculara askerliklerini 38 yaşına kadar tecil etmelerini sağlayan yasadan yararlanmak için 2. Lig takımı Tepecikspor'da oynamaya başlamıştı. Alişan’ın, 18 kişilik takım kadrosuna girmek için Tepecikspor'a 30 bin TL ödediği...

Sayfayı Paylaş