Alışveriş trendi değişti

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Alışveriş trendi değişti
Alışverişin şekli şemali ve trendi değişmiş meleklerim bakalım ne olmuş
02alisveris.jpg


Alışveriş yapmak hayattaki en keyifli zevklerden biri olmasına rağmen şehirde yaşamanın getirdiği zorluklar farklı yollara yöneltiyor.

Çanta, elbise, takı kiralayın

Web'den çanta ya da elbise kiralayıp o çok istediğiniz tasarımları bir süreliğine olsa da giyebiliyorsunuz. Aynı şey takılar içinde geçerli Chanel, Burberry, Gucci gibi pahalı markaların kolyeleri, küpeleri ya da kalın bileziklerini dilediğiniz süre boyunca alıyor, sıkıldığınızda geri verebiliyorsunuz. Bag Borrow or Steal - Borrow or Rent the Latest Authentic Designer Handbags Purses Sunglasses Watches and Jewelry
alisveris.jpg


Stil danışmanları
Dünyada olduğu gibi ülkemizde de oldukça yaygın olan stil danışmanlığına alternatif hizmetler ekleniyor. Alışveriş, stil ve hediye üzerine her türlü yardımı sunan 2shoppers keyifli bir site.

Değiş tokuş dönemi

İnternette kıyafet alıp satabileceğiniz siteler, şimdilerde eşyalarınızı değiş tokuş yapabilme imkanı sunuyor. Kullanıcılar artık giymek istemedikleri giysileri internete yükleyip altına nasıl bir eşya ile değiştirmek istediklerini yazıyor. Buy and swap exclusive designer clothing, vintage clothing and high street fashion at whatsmineisyours.com buna örnek.

Televizyondaki alışveriş programları internete de düştü. Ürünün fiyatı aldığı tık kadar düşüyor. Shopping TV - Türkiye'nin Alışveriş Televizyonu
 
Üst