Alkali damla kullananlar gerçekten zayıflatıyor mu?

N

Nesminn

Forum Okuru
Alkali damla kullananlar gerçekten zayıflatıyor mu?

Alkali damla kullananlar melek kadınlar kulübü alkali su damlası forum'da.​

Arkadaşlar nette alkali suyun zayıflattığına dair yazılar okuyorum yorumlar görüyorum ama gerçekten alkali damla kullananlar söyleyebilir mi zayiflatici etkisi var mı? Alkali su kilo verdirir mi? Ben de hem zayıflamak hem de sağlıklı kilo vermek isteyenlerdenim de size sormak istedim. Gerçekten bilgisi olanlar yorum yaparsa sevinirim.

Merhabalar
Alkali su demek yani suyun mineral açısından zengin olma durumudur. Evde de yapılabilen bir işlem olan alkali su zayıflatır mı bilemiyorum ama şu var ki vücuttaki toksinleri temizler. Hatta şu şişelerinin de arkasında yazar ph değerini işte o ph değeri 7 den yüksek ise o su alkali bir sudur. Evde de siz alkali yani bazik su yapabilirsiniz. Bir dilim limon tuz ve karbonat suyu alkali yapacaktır. 2 litre su için düşünürsek içine bir limon dilimlenir, 1 çay kaşığı karbonat suya eklenir birkaç saat bekletilir ve içilir. Damla yöntemi ile de alkali su yapilabilir. Ph malzemesinin damla şeklinde suya eklenmesi ile su alkali yapılabilir. Alkali su güçlü bir antioksidan ve böbrek taşının oluşumunu engeller. Yaşlanmayı geciktirici ve hücrelerin yenilenmesini sağlar. Diyet ve spor ile birlikte yürütüldüğü zaman ise zayiflamaya da yardımcı olur deniyor. Yine alkali damla kullananlar da size bu konuda yardımcı olabilir. Alkali su ile alakalı bir yazı paylaşmak istedim sizinle. "Alkali su nedir evde alkali su nasıl hazırlanır"

Geri