Alkolün Etkisini Sıfır Yapan Mucize İçecek!

T

TİTAN

Forum Okuru
Alkolün Etkisini Sıfır Yapan Mucize İçecek!
alkol, etkisini azaltan içecek, nedir, outox, denendi mi, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsinizSevgili melekler,
Üreticileri tarafından devrim ,sağlıkçılar tarafından alkole teşvik edici olarak adlandırılan bir içecek Fransa'da piyasaya sürüldü.Oraları bilemem ama buraya gelirse ,kullanıcıların suyunu çıkaracaklarına eminim..

İçildiği anda kandaki alkol oranını sıfıra düşürdüğü iddia edilen içecek, bu hafta Fransa'da piyasaya sürülmesinin ardından büyük bir tartışma yarattı

Outox adlı içeceğin üreticileri, içeceği devrimsel bir ürün diye nitelendirirken; doktorlar, sağlık ve güvenlik kampanyacıları büyük şüpheyle yaklaştıkları bu ürünün bilimsel araştırmalarının yapılmadığını, insan sağlığı için zararlı olabileceğini, aynı zamanda insanları daha fazla alkol tüketmeye ve alkollü araç kullanmaya teşvik edeceğini belirtti.

İçeceğin sihirli formülü diye tanımladıkları içeriğini açıklamak istemeyen Outox firmasının temsilcisiyse gereken tüm tıbbi testleri yaptıklarını ve aldıkları sonuçların kesin olduğunu söyledi. Outox firması içeceğin farklı sürümlerini Kanada ve çeşitli ülkelerde de satışa çıkardı. Fransa Sağlık Bakanlığı yetkilileri yaptıkları açıklamada, içeceğin sağlığa zararlı olduğu ispatlanmadıkça bir yasağın mümkün olmadığını belirtti.

Aşağıda izleyeceğiniz görüntüler bir <fransız kanalında içeceği deneyen müşterilerin görüntüsü..


[video=youtube;ytdW7GJ8G8s]http://www.youtube.com/watch?v=ytdW7GJ8G8s[/video]
 
Üst