Etiketler:
  1. sevgich

sevgich Forum Okuru

allah herkesin gonlune gore versin

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında sevgich tarafından paylaşıldı.

meraba yeni uye oldum 5 haftalik hamileyim ama ben nasil dayancam ogrenene kadar bebegimin cinsiyetini bilmiyorum:(

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Sizin de dediğiniz gibi Allah herkesin gönlüne göre ,sağlıklısını versin inşaallah.Eli ayağı düzgün ,hayırlı bir evlat olsun da cinsiyeti öenmli değil :)
    Forumumuza üye olup sizin gibi gebe meleklerle daha fazla paylaşımda bulunmak isterseniz LÜTFEN BURAYA TIKLAYINIZ.

3. elvin berfin

elvin berfin Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    68
    Ödül Puanları:
    28
    hayirli ugurlu olsun bebisin. insallah saglikli bir sekilde ellerine alirsin. önce saglik.

allah herkesin gonlune gore versin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lara - Allah Versin

Lara - Allah Versin

Herkesin bildiğini kimden saklıyorsun sen Adın çıkmış bir kere kimi aklıyorsun sen Hergün başka bir yerde hergün başka biriyle Gezdin tozdun reklam oldun tüm milletin dilinde Alem biliyor adam değilsin Böyle geldin öyle gidersin Dilenme benden aşk dilenme Tek sözüm sana Allah versin Alem biliyor adam değilsin Böyle geldin öyle gidersin Dilenme benden aşk dilenme Tek sözüm sana Alah versin...
  2. allah ikisininde şifasını versin

allah ikisininde şifasını versin

Işığa çıkınca böyle oluyorlar 06 Kasım 2008 Perşembe 16:45 Sarıbudak ailesinin büyük dramı. Sanki bilim kurgu filmlerinde görülecek türden bir hastalığa yakalanmışlar. Baba-kız hastalıkları nedeniyle güneş ışığına çıkamıyorlar. Işın gördüklerinde vücutları korkunç bir hal alıyor. Konya'nın Ereğli ilcesine bağlı Zengen beldesinde yaşayan Sarıbudak ailesi, genetik olarak metabolızmaları DNA...
  3. Allah'a dilekçemi verdim

Allah'a dilekçemi verdim

O kadar güzel bir hikaye ki.Yaşanmış bir olay..Okurken göz yaşalarınıza engel olamayacaksınız 'Birkaç yıl önce, bağlı bulunduğumuz Genel Müdürlük; Dört arkadaşımla birlikte, beni bir ilimizde, memur statüsünde işçi almak üzere görevlendirmişti. Sözünü ettiğim ilde on personel alacaktık ve bunlar il müdürlüğü bünyesinde görevlendirilecekti. Biz beş arkadaş birleşerek, sözünü ettiğim ile...
  4. Allah hayırlısını versin inşallah

Allah hayırlısını versin inşallah

Kızlar zaman epey geçmiş içinizde hamile kalanlar var mı ☺️

Sayfayı Paylaş