ALLAH rızası için dua edin =( almasın Yaradanım onu benden

karanlıqlar_prensesi

Yeni Üye
Üye
ALLAH rızası için dua edin =( almasın Yaradanım onu benden
arkadaşlar sizlerden tek bir ricam var.benim hayatım yaşıma göre pek normal bir hayat degil.acılarla dolu yetimligin verdigi bir sürü sorun işte.ben, bu karanlıgımda sadece aydınlatan tek bir adam var.oda babam gibi gördügüm dedem.rahatsızdı ve bu aralar durumu gittikçe kötüleşiyormuş. ben perşemde günü yanına gidicem trabzona.onu yanluz bırakamamçher telefonda gül kokulum gelde seni son kez göreyim diyor.dayanamıyorum onu böyle görmeye onunla beraber bende ölüyorum sanki.ben onsuz naparım bilmiyorum.henüz kend, başıma ayakta bile duramıyorum
.yanlız bırakamam dedemi o benim babam ya yıllarca o baktı bana o büyüttü
oofffffff onunla beraber bende ölüyorum sanki

dayanacak gücüm kalmadı inanın her gün onu düşüne düşüne bende eriyorum.korkuyorum artık iyice bitti umudum her an kötü haberi gelicekmiş gibi.çalan telefonlara bile bakmak istemiyorum.içim acıyor. bana çok düşkündü dedem ilk göz agrısıydım ben onun ilk yetimi.babasız kaldıgımda sardı sarmaladı beni.önceleri çok öfkelenmiş varlıgıma ama sonra yanından hiç ayırmadı.küçükken düşerdim dizlerim ellerim kanardı ben aglayınca oda benimle beraber aglardı.hasta olurdum sabahlara dek baş ucumda beklerdi.sana sahip çıkamadım yavrum gözümün bebegi diye aglardı.olurmu hiç BABAM sen beni bu dünyada yapayanlız bırakanlara inat dimdik büyüttün güçlü kıldın.bilmedigim herşeyi ögrettin.aglamama hiç dayanamazdı ölüm döşeginde bile beni düşünüyor.kurban olurum sana babam.napıcam ben sensiz.ne olur tek bir umut ver tek bir çare.karşılıgı ne olursa olsun tek bir umut bekliyorum ALLAHım.
arkadaşlar ne olur dua edin ALLAH rızası için yalvarırım eksik etmeyi dualarınızı o benim canım ben onsuz kalamam.biliyorum ölüm herkese var ama kabullenmek zor.ne olur sizlerde şu mübarek günde dualarınızı eksik etmeyin..
ALLAHIM daha çok erken alma ne olur onu benden

Canim cok cok gecmis olsun :uhu:

Inan cok üzüldüm...
Elbette Dua ederiz tatlim, rabbim Dedeni ( babani ) umarin sana bagislar canim.
Allahim acil sifalar versin dedene...

Canim biliyorum kolay bir durum degil, ama metanetli olmaya bak...

Ölümde yasam gibi, bizler icin :uhu:

Fazla üzülme, eminim üzerine titreyen dedende seni öyle gördükce daha cok üzülür...

Canim iyi haberler ile gelirsin insallah :(

Rabbim yar ve yardimcin/iz olsun...

Dualarim sizinle.....

Son düzenleme:
Tez zamanda umarım bu güzel günlerin yüzü suyu hörmetine dedemiz sağlığına kavuşur ve bizlerde buradan güzel haberlerini alırız...

canim gecmis olsun,insallah hayirli haberlerini alirsin.Olum herkese kimse yok ki kurtulan bu yolculukdan Allah kimseye zamansiz olum vermesin.Herseyin hayirlisini iste moralini bozma,hersey yoluna girer.Dualarimiz seninle.

Geri