allah rizasi icin

suli

Yeni Üye
Üye
allah rizasi icin
sevgili melekler mekani ailesi/tüm üyeler,bizler anneyis 9 ay karnimizda
cuvcuv.gif
iyi ve sancili hamileliklerimiz oldu.benim cok canimi yakan bir durum var
aglarimbak.gif
,herkez elini vicdanina koysun ve harekete geczin.türkiye´de kapimizin önünden cocuklarimiz kaciriliyor,hepimizin cocuklari olabilir allah korusun ama bu bir dayanisma,bir türk vatandaslik vasifesi.herkez gözünü acsin ve cevresine söyle bir baksin,devir cok degisdi.sizden allah rizasi icin cocuklariniza dikkat edin.en önemlisi tv´larda bangir bangir cocuk kayiplar haberli geciyor,ben almanyada oldugun halde ne yapabilir acaba diye kendimi yiyorum ama dua etmekden ve tüm tanidiklarimi uyarmakdan baska birsey gelmiyor.sizlerden istedigim cevrenizdeki insanlarla bu konuyu konusun ve harekete gecin.disri cikdiginizda daha dikkatli bakabilirsiniz.süpelendiginiz bir durumda lütfen cekinmeden 155 polisi aramayi cekinmeyin,benim basim belaya girer aman uzak durayim demeyin.takdir edersiniz ki hepimizin cocuklari var.bu mübarek cuma günü hatrina sizlerden dua ve biraz daha dikkatli olmanizi bekliyorum.birlikden güc dogarmis allah rizasi icin,lütfen.bu konuyu elimden geldigi kadar diger sitelerde paylasmaya calisacagim,sizlerden bu dayanismayi desteklemenizi bekliyorum.simdi de allah rasi olsun.dualarmizi esik etmiyelim.

allah´a emanet olun.
sevgilerle

Sagol canim,onemli bir konu tv de duymustum,kaybolan ya fa kacirilan cocuklarin cogunun ailesi bir anlik bir dikkatsizlik sonucu oldu,gozumun onunde oynuyordu diyor.Gercektende olan bir anlik dikatsizlik sonucu oluyor.Cok dikkatli olmak gerekli.Yinede cocuk iste,en onemli gorev ailelere dusuyor,cocuklari bu konuda egitmek,gerekirse birazda korkutmak yabanci kisilere karsi uyarmak,markete,bakkala yalniz gondermemek,buyukte olsa kucukte olsa arkadaslarini konrtol etmek.Buyudu diye bazi seyleri ihmal etmemek,hata yapmanin yasi yoktur.

evet canim sana katiliyorum sorumlu olarak ben aileleri görüyorum
devir degisti eskisi gibi degil bizler gece yarilarina kadar sokaklarda oynardik kimsenin aklina kötü bisey gelmezdi simdi öylemi
etrafimiz sapik ruhlu insanlarda dolu
aileler lütfen daha fazla dikkat cocugunuzu yanliz sakaga yollamayin

Canım çok önemli bir konuyu yazmışsın teşekkür ederim kendi adıma...
Umarım herkes senın kadar duyarlı olur bu konuya ve yardımcı olur....

Geri