Etiketler:
  1. Monera

Monera Forum Okuru

ALLAH'a Gitmezsen!

Konu, 'İslam ve İnsan' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

< Konu Resmi..>

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ALLAH'a Gitmezsen!
    emeğine sağlık

ALLAH'a Gitmezsen! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gitmez derdim gitti

Gitmez derdim gitti

Yalnış yollarda yürümekten, yürüyüp de bir menzile erememekten yoruldum.Hep mi kanacak bu yürek,hep mi kanayacak? DinmiyOr sızım,kapanmıyor yaralarım.Ne haLimden anLayan var ne de bir yOLdaşım.YalnıZım.......YaLnızLık en kara geCeden daha kara.Aşk adına ne varsa hepsi terk edip gitmiş beni.Öylece umutsuz,çaresiz,Sessiz kaLmışım.BEn aCıyı Sevda Sanmışım..... Hiç böyLe olacağımı düşünmezdim...
  2. Allah'a dilekçemi verdim

Allah'a dilekçemi verdim

O kadar güzel bir hikaye ki.Yaşanmış bir olay..Okurken göz yaşalarınıza engel olamayacaksınız 'Birkaç yıl önce, bağlı bulunduğumuz Genel Müdürlük; Dört arkadaşımla birlikte, beni bir ilimizde, memur statüsünde işçi almak üzere görevlendirmişti. Sözünü ettiğim ilde on personel alacaktık ve bunlar il müdürlüğü bünyesinde görevlendirilecekti. Biz beş arkadaş birleşerek, sözünü ettiğim ile...
  3. Allah'a giden yolun esasları

Allah'a giden yolun esasları

Alimlerden birisi şöyle demiştir;Halk üç şeyle (Hakka yaklaşmaktan ve hakikate ulaşmaktan)perdelenmiştir; 1-para sevgisi 2-baş olma sevdası 3.(Hak ve hayrın dışında)kadınlara itaat Ariflerden birisi de şöyle demişti;kulları,Allah Tealaya ulaşmaktan alıkoyan üç şey vardır; 1-irade ve niyetindeki samimiyetin azlığı 2-yolu bilmemek 3-hevasına uyan kötü alimleri rehber edin mek Alimlerimizden...

Sayfayı Paylaş