allahtan korkuyorum...

zuzumm_

Daimi Üye
Üye
allahtan korkuyorum...
meleklerm belki saçma ama kendime herşeyi çok dert ediyorum.yazlıktayım.eşimin bi arkadaşı var ne kadar karşı çıksamda görüşüyo(erkek) ya öle bi konuşmaları varki birbirleriyle sinirimi bozuyolar yazlıktayken sürekli dışarı çıkıp onu arıyo bende görüyodm tabi ama mesajlaştığı zaman siliyodu çok bozuluyodm.canımı çok sıkıyodu yani.neyse çağırcam buraya dedi lanet gelsn çıkarmadm sesimi zaten görüşüyo dedm ne kadar karşı çıksamda.geldi ve ilk gece saat beşte eve geldiler kör kütüktüler.. sonra kavga gürültü gitti.bikaç gün sonra yine tutturdu geelsin die tabi yolu açtım ya gelmesin desemde gelecek üstelik gece evde tek kalmaya korkuyorm dün yine geldi 1 saat durdular dışarda ama yine içmişler bu gece evde içiyolar ve karşımdalar deli oldm sinirlerm bozuk ramazan ramazan allah çarpıcak ufff

aboww ramazan ramazanmııı:S tövbe estafurullah allah ıslah etsinnn şeytanın elinden alsın ürperdim resmennn allah yardımcın olsun zuzum :S ben bile bukadar etkilenmişken seni düşünemiyorum bilee

Aaaaah aaaah neden biz hep cektigimizi su erkeklerden cekiyoruz yaaaa... Rabbim islah eyle zumzumun esini,
esini zumzumun gönlüne göre bir es yap.... Amin

allahım sana yardım etsın ole bı esle nasıl bı koca ya yanlıs anlama ama cok dusuncesızmız allahım ılk sna yardım etsın sana ne sabrı versmıs canım ya zuzum ne olur uzulme esınıde ıslah etsın ınş duzelır ne dıyelım :(

valla hala çekiyorm hep arkaşdaşına uyuyor ya ne var bu arkadaşında nasıl bi sevgidir bu anlamıyorm öyle yürekten seviyoki ne derse he diyo ben bile bukadar söz geçiremiyorm ona şimdi ramazan bitti herakşam su diye sofrada olur babadab oğula miras işte babası bile okadar içerdiki adam ramazanda hep oruç tuttu namazlara gitti oda bişeydir ama dimi hiç yoktan bişeyler yaptı benm kocam ise ramazanda azdı :(

Geri