1. alev3126

alev3126 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Allık tavsiyesi almak istiyorum...

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında alev3126 tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar,ben buğday tenliyim,pembe renkli allık almak istiyorum,memnun kaldığınız,sabah sürdüğümde en azından öğlene kadar da olsa kalıcı olabilecek (bugüne kadar aldığım allıklar evden çıkmadan sürdüğüm halde iş yerine varana kadar uçuyor ),numaralarıyla beraber verirseniz çok memnun olurum,Şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkürler.. hoppa

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.099
    Ödül Puanları:
    113
  3. emral

emral Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    flormarın kavun rengini al canım süper ve simli fondeten sürmesende yüzün ipek gibi ışıldıyor dene derim ben;)

alev3126 ve CeMoŞ bunu beğendi.
  4. alev3126

alev3126 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim emralcim tavsiyen için.

5. MAGENTA

MAGENTA Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    49
    Ödül Puanları:
    28
    INNOVA teracota parlaklık sağlıyor.Yves rochers hem bitkisel hemde kalıcı hem de şuan indirimleri var en kalıcı istiyorum diyosan da kryolan var ama o profesyonel makyaj diye porselen ömakyaj için diyolar ama ben kryolan kullanıyorum memnunum.

alev3126 bunu beğendi.
Allık tavsiyesi almak istiyorum... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Allık

Allık

rüyada allık sürmek Ayıpları gizlemeye,olduğundan farklı görünmeye delalet eder.Rüyasında allık sürdüğünü gören kimse, kendi gayreti sayesinde aşkta başarılı olur.
  2. Kilo almak istiyorummmmm..

Kilo almak istiyorummmmm..

Herkes kilo vermek isterken ben kilo almak istiyorum.. :D Boyuma göre 56 kilo olmam lazım, ben yıllardır 50 kilodayım.. :( Ayrıca kemikli bir yapım var.. 50 kiloyum ama gören 45 falan sanıyor.. Ne yersem yiyim.. ı ıh olmuyor.. :uhu: Kansızlık problemim de yok.. Ara ara iştahsızlığım oluyor ama iştahım açılınca da tek öğünde 3 tabak yemek yediğim oluyor.. Anlamadım gitti... Melekler, var mı...
  3. elbise almak istiyorum

elbise almak istiyorum

ben bi elbise begendm nasıl satın alab ilirim fiyatı ve telf numarası var mı
  4. sizden fikir almak istiyorum???

sizden fikir almak istiyorum???

yaz için böyle rahat giyip çıkmalık tişörtlerden istiyorum bildiğiniz güzel bir site var mı? tabi fiyat olarak uygun olsun istiyorum? http://modatshirt.com/collections/kadin-tisort bu siteyi buldum alışveriş yapan var mı?
  5. Korkmaz Flatline Düdüklü Tencere Kullananlar Tavsiye Almak İstiyorum

Korkmaz Flatline Düdüklü Tencere Kullananlar Tavsiye Almak İstiyorum

hanımlar çeyizim için düdüklü tencere bakınıyordum ama hangi marka iyidir karar veremedim. Daha çok tefal ve korkmaz arasındayım. Korkmazın flatline düdüklü tenceresi nasıldır acaba memnun olup tavsiye edecekler ya da başka marka önerecekler yardım edebilirlerse çok sevinirim. Ayrıca kaç litre almak lazım düdüklü tencereyi?

Sayfayı Paylaş