Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

alo acil yardım merkezi nin numarası nedir? lütfen kızlar çabuk olun

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

alo acil yardım merkezi nin numarası nedir? Kızlar acil numarayı yazın.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Acil Yardım Merkezi 112 Acil yardım numarasını bütün telefonlardan ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

3. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.159
    Ödül Puanları:
    113
    Konu Güncellenmiştir. Başlık güncellemesi yapıldı.

alo acil yardım merkezi nin numarası nedir? lütfen kızlar çabuk olun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kızlar acil yardım:(

kızlar acil yardım:(

en son adetimi 22 kasımda görmüştüm.18 aralıkta nişamlımla bir birliktelik yaşadık ama benm üzerimde iç çamaşırım onun üzerinde hiç birşey yoktu.boşaldığında bacağıma ve iç çamaşırıma geldi.adetime 5 gün varken bu tür bir ilişkiden hamile kalabilir miyim acaba?adetlerim zaten hep düzensizdi bu ayda farlutal kullandım ama 7 gün oldu hala adet görmedim.korktugum için ilişkiden 19 gün sonra...
  2. acil yardım kızlar!

acil yardım kızlar!

çayın yanına ne yapsam melekler pazartesi günü kayınvaliden ve görümcem gelcek çayın yanında neler yapsam çok kararsızım lütfefn yardım.tarifleriyle beraber olursa çok sevinirim:) öpüldüüz şimdiden tşkrler
  3. bel soğukluğumuyum lütfen yardımcı olun ÇOK ACİL

bel soğukluğumuyum lütfen yardımcı olun ÇOK ACİL

merhaba yaklaşık bir ay kadar önce erkek arkadaşımla cinsel ilişkiye girdik.2 gün kadar sonra bütün vücudumda kaşıntılar oldu.Ayrıca vajinamdada kaşıntı, şişkinlik, kanamalı akıntı ve ara ara yanma var.doktora gittim utandığım için ilişkiye girdiğimi söylemedim şikayetlerimi anlattım.Yapılan tahlil sonucunda epitel hücreleri,lökositler ve gr+pozitif basiller bulundu.Ayrıca patojen bakteri...
  4. alo acil yardım merkezi nin numarası nedir?

alo acil yardım merkezi nin numarası nedir?

alo acil yardım merkezi nin numarası nedir? selam kızlar sizden alo acil yardım merkezi nin numarasını rica ediyorum lütfen biliyorsanız yazın numarayı
  5. acil yardım lütfen...

acil yardım lütfen...

kızlar bugun özel bir hastaneye gidip kan testi yaptırdım ve sonuc 3,55 cıktı ama adetime daha 3 gun var hamile olabilirmiyim bu arada 3 kez de kimyasal gebelik yasadım

Sayfayı Paylaş