Aloe Vera bitkisini yüze sürmek tehlikeli mi?

• Konbuyu başlatan Aloe Vera
  • Başlangıç tarihi
A

Aloe Vera

Forum Okuru
Aloe Vera bitkisini yüze sürmek tehlikeli mi?

Aloe vera bitkisini yüze sürmek melek kadınlar kulübü aloe vera bitkisini yüze sürmenin faydaları forum'da.​

Aloe Vera bitkisini duyuyorum da bir ben alamadım galiba evime o bitkiyi. Nasıl bakıyorsunuz ben bitki bakamam yaa herhalde ölür elimde hemen. Ama bu Aloe Vera bitkisini de almak istiyorum. Yaralara filan iyi geliyormuş. Aloe Vera bitkisini yüze sürmek nasıl iyi geliyor mu bir de? Cilde faydaları çokmuş herhalde krem gibi mi sürülüyor nasıl yapıyorsunuz?

Merhabalar
Aloe Vera evet her evde bulunması gereken bir bitki. Ve aslında ona sadece bir bitki olarak bakmamak da gerekir. O birçok şekilde cilde olsun saçlara olsun kozmetik deposu gibi bir bitki. Bakımı da kolay bende de var ve su istemez güneş direkt istemez. 10 gün sulamayin susamaz solmaz. Hatta fazla suyu sevmez. Yazın haftada bir suluyorum ama kışın 15 gün oluyor sulama arasi. Şimdi dilerseniz sizin sorunuza da gelelim. Aloe vera bitkisini yüze sürmek doğru mu? Cilt için yüz için de jelini sürüyorlar hem de iyi geldiği söyleniyor. Ben bitkiye bakıyorum ama dallarını koparmaya kıyamıyorum valla. Çocuklarda yanık yanma yaralanma olursa kiyiyorum sadece. Aynı zamanda ciltte sivilcelere filan da iyi geliyor aynı zamanda cildi pürüzsüz hale getirip cildi tazeler.

Dilerseniz aşağıdaki linki de inceleyin derim. Yukarıdaki bilgi beni tatmin etmedi diyor iseniz "Aloe Vera maskesi yapımı Aloe vera cilde faydaları" konulu yazımızı inceleyebilirsiniz.

Geri