1. zamanew

zamanew Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

altın çilek kullanan varmı

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında zamanew tarafından paylaşıldı.

kızlar zayıflamak istiyorum altın çilek kullann varmı aranızda bana acil yardım

2. sevilaysevill

sevilaysevill Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    altın çilek meyvesini mi? yoksa hapını mı? Meyvesini hiç denemedim ama hapını kullandım zayıflamadım desem yalan olur ama dedikleri kadar değil. Reklamlarda 1 haftada 8 kilo zayıflayın diyorlar ama ben 4 kilo attım buda benim için yeterli bu arada hapı burdan almıştım www.altincilekhakkinda.com tamda aradığım gibi

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    0
    kaptanoğulları kullan patinada alabilirsin radyodan sipariş edilenler gerçek ürünler

altın çilek kullanan varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Altın Çilek Zayıflama Hapı Kullanan Var mı ?

Altın Çilek Zayıflama Hapı Kullanan Var mı ?

altın çilek zayıflama hapı altın çilek kullanan varmı hapı kullananlar kullananlar altınçilek zayıflama Merhaba meleklerim.Kilolarımdan şikayetçi olduğum için babam bana sürpriz yapıp zayıflama hapı almış internetten.Baktım araştırdım olumlu yorumlar da var olumsuz yorumlar da var.Ne yapacağım bilemiyorum.İade etmek istedim babamın ürünü aldığı siteyi aradım iade almıyoruz dedi sert de...
  2. Altın Çilekte Büyük Tehlike!

Altın Çilekte Büyük Tehlike!

altın çilekten ölen altın çilekten ölenler çilek hapından ölenler Son dönemde mucizevi olarak tanıtılan altın çilek hapları kısa sürede zayıflamayı vaad ediyor. Zayıflamak isteyen kişiler ise bir kutusu en az 60 TL olan altın çilek kapsüllerini satın alıyor. Altın çilek kullanımın faydaları olduğu kadar altın çilek haplarının zararları olduğu bildiriliyor. Zayıflamak...
  3. Altın Çilek Nasıl Kullanılır ?

Altın Çilek Nasıl Kullanılır ?

Altın çilek nasıl kullanılır Altın Çileğin kullanımı Alternatif tıp tedavilerinde zayıflamaya yardımcı özelliğiyle bilinen şifalı bitkilerden altım çileğin kullanımı ile ilgili bilgiler şöyle melekler :) Altın çilek bitkisinin dışarısı kabuk ile kaplıdır. Yemek için kabuğunu çıkarıp yememiz gerekmektedir. Ağacından aldığınız gibi yemeye kalkarsanız tadı biraz tatsız gelebilir, fakat...
  4. Tarlusal ilacını kullanan varmı??

Tarlusal ilacını kullanan varmı??

Ben bekar bir kızım sürekli adetim gecikiyo doktor bu ilacı verdi kullanıyorum.10gün içinde olursan adetinin 3günü gel dedi 10 günde olmazsan gene gel dedi neye karar verilir kullananların fikrine ihtiyacım var:hail::hail:
  5. Lens kullanan varmı

Lens kullanan varmı

merhaba arkadaşlar. Ben lens almayı düşünüyorum ama hangi renk marka alacam bilemedim. Kullanan kişilerin yorumlarını bekliyorum. Lens kullanmak zormu zorsa zorlukları neler lenste ve temizilğinde marka tavsiyeniz varmı. bu arada gözlerimi tahriş edermi kaygısındayım çünkü hassas bir göz yapım var makyaj bile yaparken sulanıyor hemen çok kararsızım lens kullananlar lütfen yorum yaparmısınız

Sayfayı Paylaş