Altın Çilek Zayıflama Hapı Kullanan Var mı ?

evet kullandım ama bi iş yaramadı

2 haftadır kullanıyorum ama yarım kilo bile vermedim. ayda 6 kilo gibi abartılı bi rakamla reklam yapıyorlar

bu işe yarıyormu yaramıyormu.altın çilek için herkes bişiyler söylüyo.

Altın ç,ilek hiç bir işe yaramıyor

10 gündür kullanıyoreum evet biraz tokluk hissi veriyor ama kilomda hibir değişiklik yok. Işe yaramıyacağını düşünüyorum. Bence o ayda 6_ 10 kilo verdim diyenler altın çileğin yandaşları. Işe yaramadığına mı üzüleyim. Sağlığıma ilerde problem açarmı sorusuna, yoksa paramamı bende şaşırdım. Ha kullanmaya devam edicem eğer olumlu bir değişiklik olursa seve seve sizlerle paylaşacağım. Ama şuan olumsuz gidiyo

bende biraz önce bi sitede uygun fiyatlı gördüm ama işe yaramaz sanırım vazgeçtim en iyisi spor ve diyet

altınçilek kullandım 2haftada 3 kilo aldm düzenli kullandıgım halde paramayazık güvenilecek insan kalmamış hic tavsiye etmiyorum tokluk hissi veriyomus yalannnnn daha çak iştahım acildi ALMAYIN BİZ YANDIK SİZLER YANMAYIN bize hap yar olmadısizede paramız yar olmasın

altın çilek

merhaba ben 19 yaşındayım boyum1.72 kilom 74 bugü naltın çilek hapı aldım ama kullanmakta kararsızım hiç açmadım kutuyu geri iade etmeyi düşünüyorum sizce kullanmalımıyım?

Merhaba,
henüz kullanmadım saatlerdir bunu araştırıyorum internette ama o kadar çok sitede yer alıyor ki hangisi sahte hangisi değil?
Ve ayrıca yapılan yorumlar çok farklı ne yapacağımı şaşırdım alsam mı almasam mı:(

..

kesinlikle işe yarıyorrrrrrrrrrrr.bende kaptanoğulları markasından aldım bir kutu bitti ikinciye geçtim ilk başlarda işe yaramadığını düşünmeye başlamıştım ilk haftalar kilo vermediiğim için ama sonra düzenli kullandıktan sonra etkisini görmeye başladım kesinlikle hiçbir yan etkisi yok görmedim... aksine enerji verip tokluk hissi yaratıyor....idealim 7 kilo 3 kilo verdim bile şimdiden....

altın çilek faydası

allah sizi inandırsın vallahi ben 100 kiloydum altın çilegi ginde yemekten yarım saat once ve karnım acıkınca yani günde 5-6 tane altım ve inanırmısınız 100 kilodan 55 kiloya indim tabi hergün yürüyüşte yaptım bence çok yararlı ha sakın kaçırın zaaa gerçekten kullanın bak...!

Geri