Altın Çilek Zayıflama Hapı Kullanan Var mı ?

faydasız

ben kilo almaya başladım

altın çilek

mrb. ben 2hafta once basladım hıc bır ıse yaramdı yanında nesle nesfıt yedım yemek yemedım suyu tukettım form kayısılı cay ıctım basladıgımda 57 kıloydum suan 60:(

altın çilek hapı

Merhaba bende altın çilek hapını aldım 59tl dediler kargoda benden 65tl ödedim sabah aksam kullanıyorum ama bir etkisi olmadı 1 haftadır kullandım ama arkadasım ılık su ile içmen lazım dedi sadece bağırsaklarım çalıştı ishal:(
tokluk hissi vermiyor yemekden 1 saat önce alıyorum ama bu sabah 3 dilim kepek ekmeği ve kahvaltılıklar gittii :( aslında dikkat ediyorum ama yok tokluk hissi felannn almadan önce düşünün şekerlerrrrr

merhaba yorumları okuyunca bende bırseyler yazım dedım bende 2 gun önce aldım altın cılek ablam hastanenın yemekhanesınde calısıyor ve hastanedekı hemsırelerden duyup bana dedı ve bende aldım 1kutuyla baslamak istedım ne olur ne olmaz dıyerek super fayda gordum kesınlıkle tok tutuyor bende cok yemek yıyen bırısı degıldım ama cekırdek abur cubur cok yerdım sımdı aklıma bıle gelmıyor yemek bırde super susatıyor nerdeyse 3,5 4 lıtre su tuketıyorum persembe aksam 85,5 olan kılom bugun 84.5 aksam 6 dan sonra hapı atıyorum ve tokluk hıssettıgım için de yemek yemıyorum yorgunluk ve halsızlık bas agrısıda hıc hıssetmıyorum ben tavsıye ederım bırde hap nede olsa zayıflatıyor dıyıp yemege saldırılırsa elbette kı hıcbırsey olmaz umarım hazırana kadar 65 e duserımmm iyi zayıflamalar herkese

Lütfen okuyun

merhaba ben üni. öğrencisiyim adım şeyma..ilk kutuyu kullandım ishal yaptı 20 gnde 5 kilo verdim ve bu tehlikeli diye düşnüp ilacı kestim cildimde kocaman sivilceler çıkarttı görme bozukluğu ve uykusuzlukta buna dahil ve sabahları böbrek ağrısıyla uyandım ve aşırı sinir..bunlar sibutraminin yan etkileriymiş..bunları haliç üni. beslenme ve diyet okuyon bi arkadşmdan hayretle dinledim ve anlattıkları birer birer yaşadığım şeylerdi... bu benim için acı bir tecrübe oldu.. sibutramin denilen madde bağırsak ve böbreklere yapışıyor ve 24 saat durmadan çalıştırıyor...arkadaşlar lütfen almayın kullanmayın...para için insan sağlığını hiçe sayıyorlar...biraz yediklerimize dikkat edersek inanın bedenimizin hemen karşılığını veriyo..sebze çorbası salata ve leblebi yiyebilirsiniz kriz zamanlarınızda..lütfen içmeyin

altın çilek

arkadaşlar ben ve kardeşim bu ürünü kullandık ben düzenli bi şekilde rejim yaparak kullandım ama hiçbir etkisi yok rejimden kaynaklann 2 kilo verdim o kadar kesnlikle tavsiye etmıorm sağlığınızı boş yere tehlikeye atmayın..

neye inanıcamızı şaşırdık

ya gerçektende neye inanıcağımı şaşırmuş bir vaziyetteyim kilo alan arkadaşlar bünyeden dolayı almış olabilirler ben bir arkadaşıma elma krom almıştık birlikte ben kilo aldım o ise bir on kilo vermişti. Şimdi ya yine kilo alırsam.....

mide ağrısı ve aşırı bulantı+++çok pişmanım :(

3_hafta oldu daha çok yiyiyorum İŞTAH AÇIYORR + MİDE AĞRISI vede AŞIRI MİDE BULANTIISI VE İSTİFRA EDİYORUM böyle zayıflamak tehlikeli ama okadar kusmama rağmen bile zayıflamadım
ve en önemlisi BÜYÜK BEYAZ SİVİLCELER irinli irinli ET BENİ gibi büyük sivilceler ne sıkılıyor ne geçiyor
hani böyle tam patlıycak kadar bütük sivilceyede deil tam olarak ne olduğu belirsiz şeeyler çıkıyor
:'(

ben değilde ablamın arkadaşı kullanmış bel ve basen çevresi erimiş 1 ay içerisinde.annemde kullanmaya baslayacak gelismeleri yazarım

Geri