Altın Çilek Zayıflama Hapı Kullanan Var mı ?

ben gelişmeleri yazıcam demistim annem kullanıyordu yaklasık 3 haftadır. ve bel kısmında incelmeler basladı.bende kullanıyorum 10 gündür ve 2hafta önce bir tulum almıstım belden biraz skıyordu düğmelerini iliklediğimde simdi denedim rahatca kapanıyor işe yarıyor demekki tabi orjinalse ürün

Boşuna kullanmayın

İki kutu kullandım.Güya ayda 5-8 kilo verecektim.İnanmayın ve paranızı vermeyin.Başka faydası varmı bilmem ama kilo kaybına yok.Sahtesidir falan da demeyin.bandrol kontrülü yaptırdım.8 aydır hem spor hem diyet hemde iki kutu altın çilek kullanmak şartıyla 9 kilo anca verdim.Hocanın fıkrası gibi,bu kediyse et nerde,bu et ise kedi nerde. Kiloyu benim çabalarım sonucumu verdim yoksa altın çilekmi.Buyrun siz karar verin.

merhaba arkadaşlar ben altın çilekin altın çilek plus isimli olanından kullandım ürünün fiyatı 69 lira halbuki diğer ürünlere bakıyorum fiyatlar hep yerlerde fakat bu ürün aldığımdada aynı fiyattaydı geçen gün yine siapariş verdim hala 69 lira 1 lira bile inmemiş faydasına gelince fayda gördüm ki 2.ye aldım :) 4 kilo verdim umarım kalan 6 kilodanda kurtulurum ben memnun kaldım doğruya doğru, karşı komşum başka altın çilek kullandı adını tam hatırlamıyorum pek memnun olmadığını söylemişti. tavsiye ediyorum arkadaşlar inceleyin bence site adına bakayım , buldum Altn ilek Plus Resmi nternet ve Sat Sitesi telefon numaraları falan kurumsal şirket fatura ile ürünü gönderdi 2sinde de hiç aksilik olmadı

bende kullandım 3 kutu üç ay sürdü.....bir yıl geçti üzeirnden kullanmadan önce 67.8 kiloydum şimdi 58.9 kiloyum ve bir yan etkisini görmedim bide bol bol su içtim halada içmeye devam ediyorum kiloda almadım şimdi düzenli spor yapıyorum 4 aydır ama hiç kilo veremedim sıkılaşma oldu sadece.... reklamda yapmıyorum firma ismi vermeyeceğim isteyen inanır isteyen inanmaz umrumda değil...... sadece bendeki etkisini söylemek istedim..... ayrıca kullanıyorum diye çevremden çok tepki gördüm bıraktım diyip gizlice kullanmak zorunda kaldım...

Ben daha önce kullandım.bağırsaklarımı baya çalıştırmıştı :) sonra iştahım baya kesildi ki ben boğazıma çok düşkün bir insanım. 1 tatlı kaşığı pilavı zor çiğnemiştim ağzımda.o ay 4 kilo vermiştim. ama düzenli kullanmanız gerekiyo. şimdi tekrar sipariş vermek için gezinirken yazınıza rastadım.cvp vermek istedim.

Geri