1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Altın küpe modelleri

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

altın küpe modelleri 2011 altın küpe modelleri, 2011, modası burada arkadaşlar.

Altın küpe mi alacak sınız? Henüz bir model belirliyemediniz mi? O halde biz size bu konuda bir nebzede olsa yardımcı olalım Melek'ler:) İşte size yılın modası oaln altın küpe modelleri;

Altın küpe modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. pekmezi küpten kadını kökten al!!!!

pekmezi küpten kadını kökten al!!!!

Eş seçmede hem ailenin hem de akraba ve çevrenin fikri alınır. Eşler arasında denkliğe özen gösterilir. Özellikle kızın köklü bir aileden gelmesine, belli özelliklere ve değerlere sahip olmasına dikkat edilir. Kurulan ailenin sağlam temellere sahip olmasında bu seçim önemli rol oynar: “Davul dengi dengine çalar”. “Halayıktan (beslemeden) kadın olmaz, gül ağacından odun”. “Kenarın dilberi...
  2. Atasay 2011 Altın ve Gümüş Küpe Modelleri

Atasay 2011 Altın ve Gümüş Küpe Modelleri

2011 altın modelleri altın küpe modelleri 2011 atasay gümüş küpe ve fiyatları atasay ve fiyatları Atasay 2011 altın modelleri, atasay küpe modelleri- atasay gümüş küper modelelr, altın küpe modelleri hakknıda detaylı bilgi alalım. Atasay altın ve gümüş küpe modelleri kullanmak isteyenler için sizlerle melekler :)
  3. Monfiyonk Küpe Modelleri

Monfiyonk Küpe Modelleri

takı, tasarım, siyah, sallamalı küpe, modelleri, 2011 sezon, takı modfası, hakkında resimler buradan ulaşabilirsiniz Kadın Dediğin Küpesinden Belli Olur :D:D hahaha yok öyle birşey ben uydyrdum:):) Şaka bir yana hanımlar ben bu küpelere bayıldım bayıldım da fiyatları pahalı yawww 21.90 tl.. Marka; Monfiyonk Vermem banene vermem o kadar para hele ki şu sıralar vermem .. :D:D...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş