1. ayvolnur

ayvolnur Forum Okuru

alttan muayenede gebelik kac gunden sonra belli olur

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında ayvolnur tarafından paylaşıldı.

Merhaba ovulasyon donemine gore iliskidr bulundum. Yani tarihlerimi ayarladim. 7 gun sonra kasiklarimdaki ayri sebebi ile doktora gittim. Alltan muayene etti. Yumurtlama olmus dedi. Idrar testi yaptik. Iltihap olup olmadığını ogrenmek icinn temiz çıktı. Hamile olsaydim belli olur muydu bebegim olsun istiyorum. Hala umudum var

alttan muayenede gebelik kac gunden sonra belli olur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşılamadan sonra gebelık kac gunde ogrenılır

Aşılamadan sonra gebelık kac gunde ogrenılır

aşılama sonrası gebelik belirtileri aşılamadan sonra hamilelik belirtileri aşılamadan kaç gün sonra gebelik belli olur aşılama sonrası arkadaslar bu konuda bılgılerınıze ıhtıyacım var yardım edersenız cok sevınırım
  2. hamılelık kac gunde bellı olur ?

hamılelık kac gunde bellı olur ?

evet anneler, anne adayları, anne olmaya hazırlananlar. Sımdı bıze yardımcı olursanız cok sevınırım ..
  3. İlişkiden sonra gebelik 1 hafta sonra belli olurmu?

İlişkiden sonra gebelik 1 hafta sonra belli olurmu?

Sitemize en çok yöneltilen sorulardan biride 1 hafta önce ilişkiye girdim midem bulanıyor başım dönüyor halsizim hamilemiyim?Hamilelik belirtileri hamileliğin 4 -5 ci haftasında başlar bu kadar erken gebelik belirtisi olmaz.Ayrıca her an hamile kalınmaz ama korunmasız ilişkiylede her dönem gebe kalmak mümündür.Sağlıklı bir bayanda ovülasyon dönemi hamile kalmaya en uygun dönemdir,Ama düzensiz...
  4. Hamilelik ilişkiden kaç gün sonra belli olur?

Hamilelik ilişkiden kaç gün sonra belli olur?

Gebeliğin gerçekleşmesi için belli bir zaman aralığı mevcuttur. Bu zaman aralığında yaşanan ilişki sonucu ancak hamilelik oluşabilmektedir. Âdetin birinci gününden diğer âdetin birinci gününe kadar geçen süreye siklus adı verilir. Bu süre genel olarak 28 gündür. Gebeliğin oluşabilmesi için kadının yumurtlamış olması gerekir ve bu yumurta dışarı atılmadan sperm ile karşılaşırsa ancak o zaman...
  5. İlişkiden Kaç Gün Sonra Hamilelik Belli Olur Gebelik Testini Ne Zaman Yapmalıyım

İlişkiden Kaç Gün Sonra Hamilelik Belli Olur Gebelik Testini Ne Zaman Yapmalıyım

İlişkiden kaç gün sonra hamilelik belli olur? Gebelik testini ne zaman yapmalıyım? gibi detaylı bir şekilde gebe kalmak isteyenlere anne adaylarına çok önemli bilgiler sunacağım bu yazımızda. Hayata neden geliyoruz bir amacı var tabii ki.. Bunun en basit açıklaması bir aile olmak ve tabii neslimizi devam ettirmektir aslında. Evlenmek bir bebek sahibi olmak anne baba olmak hayatı anlamak da...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş