1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.305
    Ödül Puanları:
    113

Alvina Valenta 2010 gelinlik modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Alvina Valenta zarifliği ve şıklığı kumaşlarının kalitesiyle birleştiren gelinlik markalarından.Sade ama bir o kadar şık modellerinden sizler için seçtiklerimi paylaşıyorum [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Alvina Valenta 2010 gelinlik modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alvina Valenta koleksiyonu

Alvina Valenta koleksiyonu

alvina 2011 katalog Alvina Valenta, bahar sezonu için hazırladığı elbise kataloğunun çekimlerini oldukça salaş bir ortamda gerçekleştirdi. Zengin renk ve model kombinleri ile hazırladığı elbiselerde sezonun trendi balon etekler ve fırfırlı yakalar sık sık göze çarpan detaylar arasında. Slaş ve virane bir dekorun önünde güneş gibi parlayan elbiseler Alvina Valenta markasından geliyor…
  2. 2010 Maggie Sottero Gelinlik Modelleri

2010 Maggie Sottero Gelinlik Modelleri

maggie sottero maggie sottero türkiye gelinlik 2010 maggiesottero gelinlik 2010 gelinleri için en şık en güzel gelinlik modelleri...Eğer hala zevkinize uygun bir gelinlik bulamadıysanız eminim 2010 Maggie Sottero Gelinlik Modellerine bayılıcaksınız...Benden söylemesi :tik:
  3. Alvina Valenta Dar Gelinlik Modelleri

Alvina Valenta Dar Gelinlik Modelleri

Bu tip gelinlikler, vücut hatlarını belirgin bir şekilde ortaya çıkartır. Zayıf, uzun ve orantılı vücutlar için önerilebilir. Minyon, kalın, kısa belli veya ters armut şeklinde bir vücut yapınız varsa size tavsiye edilmez.
  4. 2010 gelinlik modelleri

2010 gelinlik modelleri

erzurum gelinlik modelleri erzurum gelinlik erzurumda modelleri herkez mutlaka birgün gelinlik giyeceğini hayel eder :) ben ederim valla:utan: ALLAHIM BÜTÜN BEKARLARA İÇİNDE DE BANA GİYMEYİ NASİP ETSİN İNŞALLAH:D ama evlilerde giymek isterlerse neden olmasın :) ödünç veririz artık:laugh::laugh:
  5. 2010 simli nakışlı hoş gelinlik modelleri

2010 simli nakışlı hoş gelinlik modelleri

simli gelinlik simli gelinlikler gelinlik modelleri modelleri 2010 duvak 2010 simli nakışlı gelinlik modelleri melişlerim çok hoşlar:)

Sayfayı Paylaş