Alyans modelleri

Uzman SühaN

Administrator
Alyans modelleri
Benimle evlenirmisin ? Bu romantik teklif sonrası bir ömür birlikteliği simgeleyen alyans çiftler için bir sembol olarak tercih ediliyor.Bu özel sembol günlerce araştırılır ve seçim yapmakta zorlanacağınız bir aksesuardır.


Evlilik sürecinin en tatlı telaşelerinden birisidir alyans yüzük seçimi. Alyans, bazen sol elin dördüncü parmağına bazense sağ elin dördüncü parmağına takılıyor.Evlilik süresince ve umut edilir ki uzun yıllar kullanılacak bir takıdır alyans.Bu yüzden alyansın yapıldığı metalin iyi seçilmelidir.


Çiftler için oldukça önemli olan alyans yüzüklerin zerafetine ve şıklığına can veren usta eller ve tasarımcılar her sezonda birbirinden güzel alyans modelleri tasarlayarak vitrinlerin en güzel köşelerinde müşterilerinin beğenisine sunuyor.2016 alyans modelleri seçiminde öncelikle renk tercihi yapılmalıdır.Sarı altın,yeşil altın , beyaz altın ,bakır ve bronz renk seçenekleri mevcut olan alyansları kalınlığına görede tercih edebilirsiniz.Alyans modelleri arasında klasik olan modeller daha çok düz ince ve oval olanlardır.

Çift renkli ve hatta üç renkli alyans yüzükler oldukça beğeniliyor.Bronz veya bakır, beyaz ve sarı renklerin aynı anda kullanıldığı üç renkli modeller hemen her ten rengine sağladığı uyumdan dolayı en çok satılanlar arasında yer alıyor.Eğer özel bir model düşünüyorsanız tasarım yaptırabilirsiniz.En yeni en şık alyans modellerini sizlerin beğenisine sunuyoruz.Tüm seçimlerinizin mutluluk getirmesi dileğiyle.1.jpg2.jpg
3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg
8.jpg9.jpg10.jpg
 
Son düzenleme:
Üst