Amaç

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Amaç
Madde 1 - Bu Kanunun amacı, işçilerin ve işverenlerin karşılıklı olarak ekonomik ve sosyal durumlarını ve çalışma şartlarını düzenlemek üzere, toplu iş sözleşmesi yapmalarının, uyuşmazlıkları barışçı yollarla çözümlemelerinin ve grev ve lokavtın esaslarını ve usullerini tespit etmektir.

Türk Dil Kurumu Hangi Amaçlarla Kuruldu ? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Kürtaj işlemi hangi amaçlarla yapılır? Kürtaj işlemi hangi amaçlarla yapılır?
kürtaj nedir,kürtaj nasıl yapılır,kürtaj fiyatları,kürtaj kimlere yapılır,kürtaj ağrılı bir işlemmi,kürtaj hakkında bilgiler İstenmeyen gebelik olduğunda yada tıbbi olarak bir kürtaj gerektiğinde (örneğin boş gebelik, anembriyonik...
Gebelik 0
Akika Kurbanı Nedir ve Ne Amaçla Kesilir? Akika Kurbanı Nedir ve Ne Amaçla Kesilir?
Akika kurbanı nedir akika kurbanı ne zaman kesilir akika kurbanı kime kesilir Yeni doğan çocuklar için dinimiz de kesilmesi uygun görülen akika kurbanı hakkın da sizlere merak ettiğiniz detaylı dini bilgileri paylaşıyoruz. Yeni doğan...
Dini sorularınız ve cevapları 0
soğan suyu kullananlar vede amacına ulaşanlar... soğan suyu kullananlar vede amacına ulaşanlar...
yardım edin lütfen pko luyum ve soğan suyuna başladım 10. günüm bugün 5 gün daha kullancam inşallah bebeğime kavuşurum hayırlısıyla ve rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah tecrübeli olan varsa yazsın lütfen ..
Gebeliğe Hazırlık 1
Rumeli hisarı ne amaçla inşa edilmiş Rumeli hisarı ne amaçla inşa edilmiş
Biliyorsunuz boğazda karşılıklı iki hisar var biri Anadolu hisarı biri Rumeli hisarı. Anadolu hisarı yapğılış sebbeini biliyorum peki ya rumeli hisarı neden yapılmış ?
Soru-Cevap 1
Türk Dil Kurumu Hangi Amaçlarla Kuruldu ? Türk Dil Kurumu Hangi Amaçlarla Kuruldu ?
Türk Dil Kurumunun Kuruluşunun Amacı Türk Dil Kurumunun Kuruluş Amacı Nedir Sevgili melekler, sizlerle az önce Türk...
Bunları Biliyor musunuz ? 14