Aman Allahım hamileyim!!!

Mahperver

Mahperver

Yeni Üye
Üye
Aman Allahım hamileyim!!!

AyYuzlu

AyYuzlu

Daimi Üye
Üye
Walla adminim ve bütün melek arkadaslarım sayenizde sabaha ağlayarak başladım... Çok duygulandım ve göz yaşlarıma hakim olamadım.. Patır patır döküldüler....
Ağlayarak edilen duanın dahada çabuk kabul olunacağına inanaraktan hepinize dua ettim.. Rabbim hepinizin adına ne hayırlı ise onu nassip etsinn.. Yoktan var eden rabbim kimsenin boyununu bükük bırakmazz... Rabbin dermansız derttler vermesinnn... Herkesin göbüşünü kucagını doldursunn.. İçindede ben dahil... Amin...
amin canım aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

niye agladın cnm

jnevin

jnevin

Hamiş Melek
emeğinize sağlık çok güzel yazmışsınız benim hamileliklerim geldi aklıma allah herkesin bebişini ana babasına bağışlasın

üni-melek

üni-melek

Yeni Üye
Üye
Rabbim her kadına anne olmayı hayırlı evlatlar yetiştirmeyi. nasip etsin..böyle güzel anılarınızı paylaştığınız için cok sağolun.inanın okurken cok

twins

twins

Yeni Üye
Üye
çok güzel olmuş ya zaten bebekler sürprizleri seviyo beklersen gelmiyo umudunu yitirince geliyo genelde çünki herkes öyle diyo...ben de 3 aydır bekliyorum ama o ilk ayki heyecanım kalmadı insan ister istemez daha olmaz psikolojisine giriyo...

sea34

sea34

Yeni Üye
Üye
o kadar güzel örnekler war ki burda...okurken resmen ağladım.hele Mawinin yazdığı bu anlamlı sözden sonra tutamadım kendimi...
'üzülmee !! bir yandan korku bir yandan ümidin varsa iki kanatlı oLursun..Tek kanatla uçamazsınn zaten..Üzülme !!sopayLa Kilime vuranın gayesi,kilimi dövmek değİl Tozu almaktır..Allah sana sıkıntı vermekLe tozunu,kirini alır,Niye kederlenirsin?..Üzülme !! taş taşlıktan geçmedikçe parmaklara yüzük olamaz.Yüzük olmayı dileyen taş ezilmeyi yontulmayı göze almalıdır..(MEVLANA)

buda benim hamilelik hatıram... hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Hamileyken bebeğime yazdığım mektup Hamileyken bebeğime yazdığım mektup
Canım oğlum.. Daha dünyaya gelmeden sana oğlum demek ne müthiş bir duygu.Canım oğlum,canım Volkanım.Volkan diyorum,çünkü; dedeni çok sevdiğimiz için babanla karar verdik bu isme.Kimbilir deden ne kadar çok sevinecek bu işe..hadi allahtan...
Hamilelik Anılarınız 7
hamilelikmi aman allahim hamilelikmi aman allahim
:abo: valla nerden baslasam bilmiyorum ilk hamileligim den bahsedeyim en iyisi. ilk hamileligim cok zordu kusmalarin arkasi gelmiyordu. en rahat ayim 5 le 6 aylik oldugunda rahattim artik. ama ondan sonra günüm geldiginde bebek gelmedi, tam 4 gün...
Hamilelik Anılarınız 4
Ahh ben hamileyken Ahh ben hamileyken
hamileyken düştüm Ben 8 aylik hamileydim merdivenlerden bir dustum evim iki katli tuvalette asagi katta yatak odam yukari katta malum cok sik tuvalete gidiyorum bir gece uyandim tuvalete inicem merdivenlerin isigini yakmadim esim rahatsiz olmasin...
Hamilelik Anılarınız 4
buda benim hamilelik hatıram... buda benim hamilelik hatıram...
yha ben hamileyken devamlı rüya görüyordum oğlum olacağına dair..ama doktor bana bebeğimin kız olduğunu söylemişti..herşey kız çocuğu üzerineydi..rüyamda suyun üzerinde bir çocuğun peşinden koşuyorum...
Hamilelik Anılarınız 52