1. nagish

nagish Forum Okuru

amanınnn!!! converseler ayacıklarımızı işgal etti:)

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında nagish tarafından paylaşıldı.

converseler uzun zmn önce işgal etmişti ya aslında:cheer2: yupis
    birçok renk ve desen seçeneğiyle hayatımızı ve cebimizi ele geçirdiniz sizi gidi sizi sevimli pabuçlar... bir rengini alsanız diğerleri küser size:Ahepiciğinden almalı ama ben almamalıyım...şu converselere bakın hele...hepsi de al beni diyor..ohyandan. ama onlara tek bir sözüm var... üzgünüm ben öğrenciyim:tea::raila:

bu da patik converse:)

bu topuklu da nereden çıktı şimdi:hayal:

en güzeli sensin bence beyazcım:)

ve de daha birçok modelii var sayfalar yetmez cnm onlarıı göstermeye:)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 1 Eylül 2010
  2. nagish

nagish Forum Okuru

o kadar resim yükledimm ama kayboldular:) neredesiniz conversecikler:) artık hayal edicez resimlerini:)

amanınnn!!! converseler ayacıklarımızı işgal etti:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. işgal

işgal

rüyada bir yerin işgalini görmek o kişinin koşullarının zorlaşacağına dalalettir
  2. 2010 Bebişlerinin Minincik Ayacıklarına(Converse)

2010 Bebişlerinin Minincik Ayacıklarına(Converse)

O minicik ,pufucuk,tıpıcık ayacıkları yerim ben yerim yer .Bebeişlerin ayacıklarını ısırasım geliyor yav bi de bu converselerin içinde olduklarında ne olurlar düşünebiliyo musunuz:)Renkli kağıtlarla kaplanmış badem şekerlerine dönerler vesselam :)
  3. 2011 Converse

2011 Converse

2011 converse converse 2011 Converse seven meleklerim bu converseler süper deri olanları kışa çok uygun ben bilek converseleri pek sevmiyorum ama sevenler için ekledim (:
  4. converse ayakkabılar

converse ayakkabılar

convers modelleri convers ayakkabı converse fiyatları converse modelleri Converse hayranlarından mısınız meleklerim oldukça rahat ve gerçekten bu kullanışlı converse modelleri vitrinlerden inmek bilmedi işte 2011 yeni converse modelleri
  5. işgal nedemek

işgal nedemek

işgal nedemek ? anlamı nedir bana yardımcı olur musunuz.

Sayfayı Paylaş