1. nagish

nagish Forum Okuru

amanınnn!!! converseler ayacıklarımızı işgal etti:)

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında nagish tarafından paylaşıldı.

converseler uzun zmn önce işgal etmişti ya aslında:cheer2: yupis

birçok renk ve desen seçeneğiyle hayatımızı ve cebimizi ele geçirdiniz sizi gidi sizi sevimli pabuçlar... bir rengini alsanız diğerleri küser size:Ahepiciğinden almalı ama ben almamalıyım...şu converselere bakın hele...hepsi de al beni diyor..ohyandan. ama onlara tek bir sözüm var... üzgünüm ben öğrenciyim:tea::raila:

bu da patik converse:)

bu topuklu da nereden çıktı şimdi:hayal:

en güzeli sensin bence beyazcım:)

ve de daha birçok modelii var sayfalar yetmez cnm onlarıı göstermeye:)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 1 Eylül 2010
  2. nagish

nagish Forum Okuru

o kadar resim yükledimm ama kayboldular:) neredesiniz conversecikler:) artık hayal edicez resimlerini:)

amanınnn!!! converseler ayacıklarımızı işgal etti:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. işgal

işgal

rüyada bir yerin işgalini görmek o kişinin koşullarının zorlaşacağına dalalettir
  2. pembe converseler

pembe converseler

pembe converseler
  3. 2010 Bebişlerinin Minincik Ayacıklarına(Converse)

2010 Bebişlerinin Minincik Ayacıklarına(Converse)

O minicik ,pufucuk,tıpıcık ayacıkları yerim ben yerim yer .Bebeişlerin ayacıklarını ısırasım geliyor yav bi de bu converselerin içinde olduklarında ne olurlar düşünebiliyo musunuz:)Renkli kağıtlarla kaplanmış badem şekerlerine dönerler vesselam :)
  4. 2011 Converse

2011 Converse

2011 converse converse 2011 Converse seven meleklerim bu converseler süper deri olanları kışa çok uygun ben bilek converseleri pek sevmiyorum ama sevenler için ekledim (:
  5. işgal nedemek

işgal nedemek

işgal nedemek ? anlamı nedir bana yardımcı olur musunuz.

Sayfayı Paylaş