Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

amentu duasının okunuşu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Amentu duasının okunuşunu arıyorum varsa paylaşır mısınız lütfen.

amentu duasının okunuşu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kunut duaları okunuşu ve anlamı

kunut duaları okunuşu ve anlamı

kunut duaları okunuşu ve anlamı kunut duaları ezberleme Merhaba Melek'ler, bu yazımızda Kunut Duaları ve okunuşu, anlamarına yer veriyoruz. Allah ona açtığımız elleri boş çevirmesin diyor ve sizleri Kunut Duası ile başbaşa bırakıyoruz Melek'ler. Okunuşu: Allâhümme innâ nesteînüke ve nestağfirüke ve nestehdik. Ve nü’minü bike ve netûbü ileyk. Ve netevekkelü aleyke ve nüsni aleykel-hayra...
  2. Rabbena Dualarının Okunuşları ve Anlamları

Rabbena Dualarının Okunuşları ve Anlamları

Rabbena Duaları Rabbena duaları Okunuşu ve Anlamı Sevgili melekler, en son sizlerle paylaştığımız Ettehiyyatü duası okunuşu ve anlamı konumuzun ardından bu sayfada da Rabbena duaları Okunuşu ve Anlamı ile karşınızdayız... Rabbenâ âtina Rabbenâ âtina fid'dünyâ haseneten ve fil'âhirati haseneten ve kınâ azâbennâr. Birahmetike yâ Erhamerrahimîn Allah'ım! Bize dünyada iyilik ve...
  3. Sekine Duası okunuşu

Sekine Duası okunuşu

Sekine Duası okunuşu Sekine Duası Nasıl Okunur Sakine duası her türlü sıkıntı dilek için okunacak etkili bir duadır 1- Niyet( ne için ve ne maksatla okunduğuna niyet etmek) 2. İstiğfar (7 DEFA) 3. Salavat-ı Şerife ( 7 DEFA) 4. Allah-u Ekber (10 DEFA) 5. Altı Esma her ayetle beraber okunacak.(19 DEFA) yani besmele çekilir sonra FERDÜN, HAYYUN, KAYYUMUN, HAKEMUN, ADLUN,...
  4. Ya Vedut Duası okunuşu ve anlamı

Ya Vedut Duası okunuşu ve anlamı

Arkadaşlarım Ya vedut Diye bir dua varmış bu duanın okunuşunu ve anlamını son derece merak ediyorum. Tam olarak duada neler deniyor neler anlatılıyor. Kız arkadaşım duadan bahsediyor ama bende bilmemezliğe vermeden he şu dedim de anlamını okunuşunu ve içiriğini benimle paylaşabilecek herkese teşekküor ediyorum bekliyorum. bu arada iyi yıllak kızlar. Tamamınız Meleksiniz sitenizde melek gibi :)
  5. Amenerresulü Duası Okunuşu Anlamı ve Faziletleri

Amenerresulü Duası Okunuşu Anlamı ve Faziletleri

Yer gök dua üzerine demişler ve ne kadar doğru söylemişler. Hemen hemen hepimiz hayatımız boyunca mutlaka dua etmişliğimiz vardır. Biz müslümanların kutsal kitabı olan Kuran Kerim de geçen süreler vardır. Bu sürelerden biri de Kuranın kalbi denilen Bakara suresidir. Bakara suresinin 285 ve 286 nolu ayetlerinden oluşan Amenarasulü süresidir. Amenarasulü suresinin oldukça büyük faziletleri...

Sayfayı Paylaş