Amerikalı Kadınlardan Muhteşem Buluş Bu Yüzükler Aldatmaya Son!!!!

Amerikalı Kadınlardan Muhteşem Buluş Bu Yüzükler Aldatmaya Son!!!!
Aldatmaya Son Veren Yüzük
Aldatmayı Engellemek İçin Yüzük
Böyle birşeyi bulsa bulsa ya Japonlar bulurdu ya da Amerikalılar işte Amerikalı kadınların aldatmayı engellemek için buldukları yüzük hoşuma gitti ama pek iddialı gelmedi bana bakalım siz ne dersiniz...Benim imkanım olsa şöyle birşey icat ederdim...Erkeğin parmağına takılan yüzük ya da kadınında aldattığı zaman yani başka bir tene dokunduğu zaman karşı cinsten birine o zaman elektrik çarpması yaşatabilirdi:D:D

Bu Yüzükle Aldatmaya SonAmerikalı kadınlar, eşlerinin kendilerini aldatmalarını engellemek için çok ilginç bir yol buldu.

ABD'de artan eş ihanetleri, bazı firmaları çarpıcı yollar aramaya itti ve bir yüzük firmasının ürettiği anti-aldatma yüzüğü ise bunlardan biri. TheCheeky.com sitesinde satışa sunulan yüzük,"Evliyim - I'm Married" yazısı içeriyor. Böylece yüzük çıkarılsa dahi yazı parmak üzerinden net bir şekilde okunabiliyor. 550 dolara satışa sunulan yüzük titanyum yapımı ve muhtemelen bunu almaya lüzum duyan eşlerin evliliklerinden daha sağlam bir yapıda.

Hayat boyu kullanım garantisi ile gelen yüzük, maalesef kısa süreli bir koruma kalkanı oluşturabiliyor. Çünkü yüzüğün parmakta bıraktığı iz kısa süre sonra kayboluyor.
 
Üst