1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  amerikan samoa haritası var mı

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  kızlar amerikan samoad bölgesinin uydu haritasına ihtiyaç duyuyorum, bu karitaya nereden yana hangi linkle bakabilirim.
   
 2. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Sayın misafirimiz, Pasifik Okyanusunun güneyinde (Avustralya'nin doğusunda) bagımsız Samoa devletinin guney doğusunda bulunan Amerikan Samoasına ait uydu görüntülerini BURADA Kİ LİNKTEN inceleyebilirsiniz :)
   
amerikan samoa haritası var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Amerİkan Samoa

  Amerİkan Samoa

  AMERİKAN SAMOA Coğrafi Verileri Konum: Güney Pasifik Okyanusu'nda adalar grubu Coğrafi konumu: 14 20 Güney enlemi, 170 00 Batı boylamı Haritadaki konumu: Okyanusya Yüzölçümü: toplam: 199 km² kara: 199 km² su: 0 km² Sınırları: 0 km Sahil şeridi: 116 km İklimi: Tropikal deniz iklimi, güneydoğudan hafif rüzgarlar esmekte; Kasım - Nisan ayları yağışlı, Mayıs - Ekim ayları kuru geçer. Arazi...
 2. Samoa

  Samoa

  Samoa Coğrafi Verileri Konum: Okyanusya, Güney Pasifik Okyanusunda adalar grubu. Coğrafi konumu: 13 35 Güney enlemi, 172 20 Batı boylamı Haritadaki konumu: Okyanusya Yüzölçümü: 2,860 km² Sınırları: 0 km Sahil şeridi: 403 km İklimi: tropikal Arazi yapısı: Volkanik özellikli, kayalıklı, iç kısımlarda dağlar yer alır. Deniz seviyesinden yüksekliği: en alçak noktası: Pasifik Okyanusu 0 m en...
 3. türkiye yeraltı kaynakları haritası var mı

  türkiye yeraltı kaynakları haritası var mı

  türkiyedeki yer altı kaynaklarını gösteren ve türkiyede bulunan kaynakları resmeden bir kaynak yada harita varmı kızlar varsa sevinirim.
 4. dünya tapografik haritası var mı ?

  dünya tapografik haritası var mı ?

  Arkadaşlarım selamlar dünya tapografik haritası ve bu haritanın detaylı anlatımı lazım. Bilinen dünyanın en kapsamlı bu haritası akkında bilgi rica ediyorum. Teşekkürler.
 5. Amerikan Samoa Nüfusu 2013 nüfusu kaç acaba

  Amerikan Samoa Nüfusu 2013 nüfusu kaç acaba

  Selam arkadaşlar ben bir şeyi çok merak ettim acaba aranızda Amerikan Samoa Nüfusu 2013 nüfusu kaç bilen var mı varsa bana yazsın lütfen.

Sayfayı Paylaş