1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

amh 0,14 çıktı...1 yıldır çocuğumuz olmuyor...ne yapmam gerkiyor?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

25 yaşındayım...yumurtlamam yok denecek kadar az...çörek otu bal tarçın uyguladın geçen ay.bu ay ne yapayım başka fikri olan varmı?bu arada ebeyimm dhea 25mg kullanıyorum

amh 0,14 çıktı...1 yıldır çocuğumuz olmuyor...ne yapmam gerkiyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Neden çocuğum olmuyor?

Neden çocuğum olmuyor?

çocuğum neden olmuyor çocuğum olmuyor neden cocugum ne yapmalıyım PSİKOLOJİK SORUNLAR RUHSAL FAKTÖRLER Sürekli bebek olup olmayacağının düşünmek. karı kocayı ama özellikle kadını çok ağır stres altına sokmakta. Stres hormonları yumurtlama döneminde kadının yumurtlamasını ve çatlamasını önlüyor. Rahatlamak için mutlaka meditasyon ,jimnastik yada yoga yapmalı. Hiçbirşekilde hamile...
  2. Hayat:1 Ben:0

Hayat:1 Ben:0

Hayat:1 Ben:0 Ama belliydi böyle olacağı Nicedir başlamıştı belirtiler: Yolda çocuklar "teyze şu topu atıversene" diye seslendiklerinde kuşkulanmıştım ilkin... Sonra saçlarımdaki beyaz teller tescilledi yarı yolun ufukta göründüğünü, Baktım; lise fotoğraflarım sararmış, sınıf arkadaşlarım yaşlanmış. Eş dost sohbetlerinde sağlık ve çocuk konuşulur olmuş, seyahat ve aşk yerine......
  3. 1 senedir evliyim çocuğum olmuyor

1 senedir evliyim çocuğum olmuyor

merhaba arkadaslar siteye yeni katildim ve cok hosuma gitti bastan sona kadar okudum uzun süredir aradim site buyu ve sonunda siteyi buldum ben tam bir senedir evliyim ve cocum olmadi ne kadarda urasak olmadi 3 hafta önce rahatsizlandim hastaneye gitim ve bana doktor yumurtalimda ki oldunu söyledi ve yumurtaliklarim bir tanesi dönmüs ve ameleyat oldum herneyse ve bir hafta önce iliskiye girdim...
  4. .***GaMZe KıVıLcıM Olmuyorsa oLMuyor ResimLi*0.

.***GaMZe KıVıLcıM Olmuyorsa oLMuyor ResimLi*0.

gamze kıvılcım gecenin sessizliği vurur kalbime oysa aydınlıklar içimde ne çok çığlıklar duyulurdu yüreğimin derinliklerinde içimi acıtmadan git şimdi olmuyorsa olmuyor işte kalbimi paramparça etmeseydim biyerin olurdu ama git şimdi sen ben olabilseydin bendeki seni görseydin bi yerin olurduu ama git şimdi içimi acıtmadan git...
  5. Çocuğunuz Ateşlenirse Ne Yapmanız Ne Yapmamanız Gerekir ?

Çocuğunuz Ateşlenirse Ne Yapmanız Ne Yapmamanız Gerekir ?

Çocuğum Çok Ateşlendi Ne Yapmalıyım Yardım Çocuğum Ateşlendiğinde Ne Yapmalıyım Çocuklarda iştahsızlık yanında anneleri en çok endişelendiren konuların başında çocukların ateşlenmesi gelir. Eğer siz de Çocuğum Ateşlendiğinde Ne Yapmalıyım diye telaş ediyor ve merak ediyorsanız bu sayfamızda ki bilgiler işinize yarayacaktır... Normal şartlarda, çocuklarımızın ateşi 37,0 ile 38,0ºC...

Sayfayı Paylaş