Amigurumi bebek ayak yapımı ayrıntılı tarif arıyorum?

G

Gulsevgii

Forum Okuru
Amigurumi bebek ayak yapımı ayrıntılı tarif arıyorum?

Amigurumi bebek ayak yapımı anlatımlı melek kadınlar kulübü amigurumi bebek ayak yapımı forum'da.​

Amigurumi bebek yapmaya başladım ama ayak yaparken parmakları olan kısmı bir türlü yapamıyorum acaba ayrıntılı bir tarif var mı? Amigurumi bebek ayak yapımı anlatımlı ayrıntılı yapılan bir model varsa paylaşır mısınız? Biraz kendimi gelistirip bunları satmak istiyorum acaba gerçekten netten satış yapabilir miyim?

images (21).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar
Amigurumi çok zevkli bir örgü işidir. Amigurumi bebek yapımı da aslında en zor olanlarindandir. Bebek yapmak hayvan figürleri gibi kolay olmayabilir. Amigurumi bebek ayağı yapmak için size ayrıntılı bir tarif bulabileceğiniz video linki paylaşacağım. Orerken keyif alacaksınız bu bebeği orerken. Elbette siz de bu alanda kendinizi geliştirip örgüler yapıp satabilirsiniz. Bu işten sosyal medyada çok para kazanan var.

Bir de size tavsiyem bebek ayağı yaparken parmaklı olanlar ilk aşamada zor olabilir. Öncelikle parmaksız yani ayakkabı giymiş ayak modeli denerseniz daha güzel olacaktir hem de kolay. Aşağıdaki videoyu izlerseniz kolaylıkla siz de ayak yapabilirsiniz. "Amigurumi bebek yapımı kolay model" konusunu da inceleyerek kolay bebek modeli bulabilirsiniz.

Geri