Amla ve Vatika ürünlerini haftada bir üyelere hediye...

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Amla ve Vatika ürünlerini haftada bir üyelere hediye...
Slm arkadaşlarım, biliyorsunuz ki, firmayla ortaklaşa çalışarak Türkiye de bu ürünün duyulmasını ve kendine sağlam zemin hazırlamasını istiyoruz ve bununla ilgili çalışmalarımız son sürat devam ediyor...

Şimdi yetkili arkadaşlardan ricam şudur, ben haftanın üyesine 1 adet amla veya vatika kazanma fırsatı verelim diyorum...

Bunu nasıl bi sunumla yapalım logomu yapalım bannermi yapalım sayfada görünen yere mi yazalım, yani 1 adet ürünü türkiyenin her yerine her hafta göndermeyi planlıyorum ne diyorsunuz ? hem ürün tanınır hem insanlara bi fayda sağlamış oluruz, belki üyelerde daha fazla rağbet ederler olaya...

sadece aktif üyeler arasından seçmeyi düşünüyorum... misal tasulaya hemen gönderelim :D:D bi çalıştırın bakalım saksıyı nasıl bir sunum yapalım,

cevapları buraya yazın olmazsa toplantı şeklinde karar da alabiliriz

herkese kolay gelsin :D:D

Ce: Amla ve Vatika ürünlerini haftada bir üyelere hediye...

Mantıklı bir fikir, hem ürün tanıtımı hem de üyelere bir aktiflik kazandırma ortamı yaratılmış olur.

Ana sayfada görünen bir yere yazmak ve duyuru kısmında haberi vermekle başlayabiliriz mesela. Shoutbox'da da ara ara muhabbetini yaparız. Bizim imzalara da notlar koyarız. Haberi duyurmak o kadar zor olmaz diye düşünüyorum, hallederiz.

Üye seçimi tam olarak nasıl olacak? Belki tamamen yönetim tarafından seçilebilir. Aktif üyeler de olabilir, katkısı olan üyeler de olabilir, üyelerin oyuyla ayın elemanı falan seçebiliriz :D Gerçi foruma devamlı giren, herkesin tanıdığı, forumda vakit geçiren, katkı sağlayan, konulara cevaplar yazan üyelere göndermek mantıklı.

Bence iyi bir fikir. Ben şimdi mesaiye gidiyorum, biraz düşüneyim, akşama yine gelirim.

Ce: Amla ve Vatika ürünlerini haftada bir üyelere hediye...

fikir süper.. bende bir öneride bulunmak istiyorum tabiki bu sizin kararınız
bazı kozmetik ürünlerinin satışlarında bayanlara distribitor"lük veriliyor satışlardan kazanç sağlamas ve genişlemek adına bir zincir bu çogu kadın evinde bu işi yapabilir sağlam ve bu işe güvenip inanan bayanlar türkiyenın 4 tarafından bunun zincirini oluşturabiliriz daha teşvik edici olur diye düşünüyorum tabikii siz nasıl uygun görürürseniz bu sadece önerii ..

Geri