Etiketler:
  1. gultanem

gultanem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ampüllü epilasyon

Konu, 'Lazer Epilasyon' kısmında gultanem tarafından paylaşıldı.

ampüllü epilasyon ampüllü epilasyon yaptıran varmı

2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    122
    Ödül Puanları:
    63
    ilk defa senden duyuyorum canımm nasıl olyo acaba :tik:

3. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    570
    Ödül Puanları:
    0
    İlk kez duydun o nası bişi acaba komik geldi adı :D

ampüllü epilasyon konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. epilasyonda acısız dönem

epilasyonda acısız dönem

acısız epilasyon yöntemleri Kızzlar hepimizin derdi büyük bir ihtimalle istenmeyen tügler çözüm emla kremi ben denedim kökten çözüm süper hiç acı yokkkkkkkkkkk inanın 8 ay kullan sonraki kullanmalarında tala karınca yagı sür 3 gün 1 yıl içinde hiç tüg kalmıyormuş tala karınca yagını denemedim deneyen varmı varsa bilgilendirsin birde hamam otu duydum o nasıl duyan...
  2. İğneli Epilasyon (elektroliz epilasyon)

İğneli Epilasyon (elektroliz epilasyon)

epilasyon Lazer, iğneli lazer, lazer epilasyonu hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. İğneli lazer operasyonu hakkında merak ettiğiniz bütün soruların cevapları yazımızda hanımlar. İğneli Epilasyon(elektroliz epilasyon) Yöntemin esası ucunda ince bir iğne bulunan kablo ile kıl köküne düşük dozda elektrik vererek kıl kökü hücresini yakarak öldürmektir.Bu nedenle bu yöntem...
  3. lazer epilasyon hakkında

lazer epilasyon hakkında

lazer epilasyon hakkında bilgi verir misiniz? bende lazer epilasyon yaptırmayı düşünüyorum ama tereddütlerim var.
  4. İndirimli Lazer Epilasyon

İndirimli Lazer Epilasyon

Merhaba arkadaşlar, yeni öğrendiğim bir bilgiyi paylaşıcam sizlerle. Medifema Hastanesinde lazer epilasyonda indirim varmış. 1750 TL yerine 1250 TL. Yaza girdiğimiz şu günlerde kaçırılmamalı diye düşünüyorum. Ayrıntılı bilgi almak için http://www.medifema.com.tr adresine tıklayınız
  5. Buz Lazer Epilasyon

Buz Lazer Epilasyon

Buz lazer, epilasyon ve lazer epilasyon uygulamalarındaki son teknolojidir. Lazer epilasyon, ütüleme epilasyon ile acısız hale gelmişti. Bu ütüleme epilasyon teknolojisinin üreticisi Alma Lasers en son teknoloji olarak buz lazer teknololojisini üretti. Peki nedir bu buz lazer teknolojisi? Buz lazer teknolojisi, epilasyon ve lazer epilasyon uygulamalarının en acısız olanı, en hızlısıdır ve en...

Sayfayı Paylaş