Anal bölgede sürtünmeli ilişki hamile miyim :(

U

uyann

Forum Okuru
Anal bölgede sürtünmeli ilişki hamile miyim :(
Merhaba lütfen çok sıkıntıdayım yardımı dokunacak olan herkes cevaplasın bundan üç hafta önce nişanlımla sürtünme ile ilişkiye girdik ama arkama sürdürdü menisi aktı ama vajinama indiğini sanmıyorum ben şüphelenip iki gün sonra ertesi gün hapı içtim ardından bundan beş gün önce de aynı şekilde sürtündü bu sefer dışarı boşaldı kalçamdaki çizgide sürtünürken ama sürtünürken zevk suyunu hissettim oramda tabi vajinama cok uzak ama girmiş olabilir mi diye çok korkuyorum sekiz gün gecikti adetim acaba stresten mi.. göğüslerim çok ağrıyor kasiklarimda çok akıntım var bunlar nedir anlamıyorum kafayı yemek üzereyim yani onun menisi veya zevk suyu vajinamdan uzaktaydi ama akmiş olabilir mi nolur yardimci olun lütfen

normalde adet gecikmesi yaşıyormusun mevsimsel değişiklikler, stres kullandığın ilaçlar vs adet düzensizliği yapabilir zevk suyundan evet hamile kalma şansı her zaman vardır şahsen hamile olduğun ihtimalini sanmıyorum ama emin olmak adına test yapabilirsin

Merhaba, spermin vajinanıza temas edip etmediğini ancak siz bilebilirsiniz. Bu tür birliktelikle gebe kalma oranı çok düşük fakat imkansız değil.Sperm vajina içine sızarsa gebelik söz konusu olabilir.Ertesi gün hapları gebeliği % 100 engellememekle birlikte adet düzenini değiştirebilir.Tedbir amaçlı gebelik testi yaptırmanızı öneriyorum.

Geri